Апрель Ивановна• 03 марта 2023
Яка відповідь буде максимально образливіша
Хочу остаточно розірвати стосунки з хлопцем, який періодично пропадає а потім дзвонить і придумує 1000 причин чому він пропав на 2,3-5 місяців. Десь підходить час коли він має мені подзвонити, хочу його позбутись назавжди, але маю на вибір тільки дві короткі відповіді, не буду нічого казати тільки одне із цих двох, і покладу слухавку, проголосуйте будь ласка за більш образливішу форму:
Результат:
вже голосів:
86 (64.66%)
Йди на … !
47 (35.34%)
Шановний, ви помилились номеро
Апрель Ивановна
• 03 марта 2023
Ответ дляНе стесняюсь
завжди найбільш образливим є ігнор.
Тобто не піднімати?
Він спец дзвонить з інших номерів як правило
я Кукарача• 03 марта 2023
Привіт. О це ти. Сто років не бачились. Вибач, не телефонуй більше: я готуюся до весілля.
]Mrs.Сексуальность[• 03 марта 2023
Просто не брати трубку.
Оці всі вибирання ні до чого.
В морг, так морг.
Оці всі вибирання ні до чого.
В морг, так морг.
Мішечок щастя• 03 марта 2023
Ни то ни другое. Проще прямо сейчас его везде заблокировать и жить своей жизнью. Строить отношения с другим мужчиной. К чему вам этот театр ?
Апрель Ивановна
• 03 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
Дзвонить з різних номерів
Чарівне зіллячко• 03 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Тобто не піднімати?
Так не продовжуйте розмову - кидайте слухалку
Апрель Ивановна
• 03 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Детский сад. Этими двумя фразами не обидеть)) ’У тебя мелкий член’ или ’ты никакой в постели’
Але це не так, не повірить
Мішечок щастя• 03 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Дзвонить з різних номерів
Ну блокируйте все. Услышали его голос заблокировали )
Не стесняюсь• 03 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Тобто не піднімати?
я би ігнорувала, але якщо у Вас є важливі дзвінки з незнайомих номерів тоді це вже складно
Отчебучкина• 03 марта 2023
Спрашивайте «кто это»? Он скажет «Петя». Вы «Костюченко»? «Ппиймаченко»? «А, это ты, Павлов»?
Апрель Ивановна
• 03 марта 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Є нажаль
Анонім Перший• 03 марта 2023
Хотели бы-давно бы прекратили это, а так играете в кошки-мышки. Можно в блок все номера бросать или свой номер сменить.
Скокмоно - стокнуно• 03 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Тобто не піднімати?
Як зрозуміли, що це він кидайте трубку і блокуйте. Або відстане, або розориться на сім картах. І те, і те підходить.
Апрель Ивановна
• 03 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Поверит
Они знаете какие мнительные насчет этих дел
Вххвх
Не стесняюсь• 03 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Є нажаль
вище гарна порада, почули його голос - кладіть слухавку
КарамбОлька• 03 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Этими тоже
Апрель Ивановна
• 03 марта 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Може й так
Анонім Перший• 03 марта 2023
Ответ дляMoco
Согласна. Я такого заблокировала, когда звонил с другого номера, слышала его голос и в блок, страницы тоже
Это ведь очевидно, автору льстят звонки
Уточка• 04 марта 2023
Знакомому оставили в машине записку ’звони, когда вырастет’. Он такой злой пришел к жене как это она ему такое написала. Вот это она ржала, до слез...🙈 отношения с женой сейчас не в счет. ))
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
Это ведь очевидно, автору льстят звонки
Не правда, вже ні
раніше можливо і чекала його відповіді
Зараз все! Непотріб якийсь
раніше можливо і чекала його відповіді
Зараз все! Непотріб якийсь
Володарка мрій• 04 марта 2023
Є такий. Коли пише, то я видаляю не читаючи. Рідше дзвонить, я скидаю, або як з іншого номеру, тільки чую його голос ,то мовчки теж скидаю.
Радять всі блок, але то не мій метод, я ігорю, мені так подобається)
Анонім Перший• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Не правда, вже ні
раніше можливо і чекала його відповіді
Зараз все! Непотріб якийсь
раніше можливо і чекала його відповіді
Зараз все! Непотріб якийсь
То у Вас сегодня дух боевой. Проспитесь и будете ждать «ненавистный» звонок ☝️