Поддакиваю иногДА• 04 марта 2023
Крем Physiogel АІ дуже жирний?
Дерматолог виписала для лиця в парі з Розаметом, шкіра в мене комбі, чи не буде надто жирним крем? Чи добре відновлює шкіру?
Сон і дрімота• 04 марта 2023
Юеюеююею5юмюпемююннюрюнюеюепюеюнююреюю5реюмюепюепю5юнюепююеюею5пюеююнююеюеюеюеюеюеююеюеюнюнююоюеюеюереюоеююеюеюеюю5юеюеюеноеююеюеюеююнююппюнеюею5рю5юею5пюкрееппюрюерппрю5гм5рмпрюперюерюррюююююржрррюрюржжжек
Же
Эжюе
Же
Жб юн6делнюуож
Ю
Н
О
Лежнжндеююг
Нджеж
Ебжжжжж
Б
Ю
Б
Ю
Же
Эжюе
Же
Жб юн6делнюуож
Ю
Н
О
Лежнжндеююг
Нджеж
Ебжжжжж
Б
Ю
Б
Ю
Поддакиваю иногДА
• 04 марта 2023
Ответ дляСон і дрімота
Же
Эжюе
Же
Жб юн6делнюуож
Ю
Н
О
Лежнжндеююг
Нджеж
Ебжжжжж
Б
Ю
Б
Ю
Же
Эжюе
Же
Жб юн6делнюуож
Ю
Н
О
Лежнжндеююг
Нджеж
Ебжжжжж
Б
Ю
Б
Ю
Дякую за розширену відповідь 🤣🤣
Пускаю бісики• 04 марта 2023