Рятівник Малібу• 04 марта 2023

Дівчата, що би хотіли вдосконалити у своїй зовнішності?

Чи можливо кардинально змінити? У кого від природи гарні дані, щось підкоригувати?)
У мене це зуби і брови. А у вас?
Невгамовна• 04 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Бажання, яке нереально виповнити. Хочу довші ноги. Ніби і нічого так зі зростом 163, але на сантиметрів 8-10 довші було би краще.
В мене непропорціонально короткі ноги

Пез Году Неделя• 04 марта 2023
Да много чего. Зубы, грудь, фигуру...
автор Рятівник Малібу • 04 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Брови красивые , нос , лицо чуть привести в чувство , волосы красивые ну и в зал нужно ( но это не проблема , просто надо начать )
А зараз перманент чи свої підфарбовуєте?
Любви вам!• 04 марта 2023
Я ничего, идеальная.
Миллениалка• 04 марта 2023
Зубы, кожа, лишний вес, мешки под глазами
Муроводчица• 04 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Вас бы ко мне в погреб посадить, через месяц вышли бы Дюймовочкой!)
Ой не факт.
Мрію про космос• 04 марта 2023
Зуби
автор Рятівник Малібу • 04 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Она закомандовала после родов. Типа грудь форму потеряла.
У мене після родів і дворічного годування майже не змінилася форма, я теж хвилювалася, бо груди супер, от дійсно пощастило. Генетично.
А от з віком трішки вже підвисає, але то не так критично.
автор Рятівник Малібу • 04 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Зуби
А що робити треба?

Мрію про космос• 04 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А що робити треба?
Прикус проблемний, але свого часу не зважилася ((
автор Рятівник Малібу • 04 марта 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Я ничего, идеальная.
Я теж буду так себе почувати, сподіваюся, коли вдосконалю 1, 2,..... ))
Мамулька• 04 марта 2023
Поправиться на 5-6кг. Привести в порядок зубы и лицо ( эх морщинки появились и нужно подбираю уход по потребностям)
Коли мовчу- приємна жінка• 04 марта 2023
Сбросить много лишних кг, сделать красивую фигуру и грудь, и губы (у меня нижняя норм, а верхняя узкая)
Корсет_на_шурупах• 04 марта 2023
Шкіру, і на обличчі, і на тілі
Мій не такий• 04 марта 2023
Дівчата, а як же любов до себе?
автор Рятівник Малібу • 04 марта 2023
Ответ дляМій не такий
Дівчата, а як же любов до себе?
І не кажіть
Сяду на шию, дорого!• 04 марта 2023
Кожу идеальную . Зубы можно улучшить и нос убрать горбинку .
Сяду на шию, дорого!• 04 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
А зараз чому ні?
_MadonnA_• 04 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
И татуаж остался и подкрашиваю

Куда ж без меня• 04 марта 2023
Хочу рост на 15см выше, у меня 155см, хочу 170см, и при этом вес 60кг. И красивую грудь 3-4 размера
Karin 777• 04 марта 2023
Из того ,что хотела бы - красивые волосы. Но это нельзя,к сожалению, изменить (
С перепою• 04 марта 2023
Повернутись в 20 років!!! і можна більше нічого не міняти у зовнішності. Воно все було ідеальне, я тільки з віком зрозуміла на скільки гарною я була, люди оглядувались, а тоді думала ’те, се треба удосконалити’)))).
автор Рятівник Малібу • 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
Де ж наші 20