Форточка• 04 марта 2023
Немає діагнозу а проблема є, допоможіть.
Така ситуація що я постійно хочу пісяти. Вибачте одразу!
Таке вже як місяць зі мною,вночі встаю кожні пів години. Немає чим,тоді трошки,але піде. Це не цистит,нічого не пече не свирбить ітд.
Уролога і гінеколога пройшла все добре, немає проблеми,все добре. Аналіз сечі , крові та на цукор гарний. УЗД почок,гінекології ,мочовика робила! Все добре.
Отже, не розумію що робити де шукати далі?.
Можливо підкажете?
Кондуктор маршрутки• 06 марта 2023
Мне давала мой семейный врач. Оно в электронном виде.декларация у меня в частной клинике Гармония здоровья. Указала диагноз НЯК или подозрение на НЯК. Вообще никаких проблем с направлением не было. Странно что ваша не даёт, а чем обосновала? Моя и к онкологу на Верховиную без лишних вопросов давала.
Кондуктор маршрутки• 06 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Спасибо Вам огромное. Вы сохранили множество времени и здоровья. Спасибо
Больше бы таких как Вы.
Выздоравливайте, я просто 10 лет бегала по кругу пока хоть что-то прояснилось.