Кидстаффовка• 04 марта 2023

Запалення каналів пломбованого зуба повторне

Є зуб в якому було запалення каналів, його пломбували і видалили канали 4 роки тому. Зараз повторне запалення на 2 каналах, велике. Там інфекція в кістці вже, як мені пояснили. Зуб болить, навіть трохи набрякає щока - то вже около тижня. І мені ще тиждень чекати прийому лікаря і пити антибіотики призначили. Я вже боюсь що може бути гірше за цей тиждень...в інтернеті прочилата про абсцес і сепсис і взагалі що якщо не лікувати вчасно остеомієдіт, короче самі серйозні наслідки можуть бути. щось мені не подобається що тягнуть час в цій стоматології, хоча вона і пристойного рівня і я вже раніше користувалась їх послугами все ок було. У когось таке було? Може піти до іншого лікаря ...бо оце затягування ..напряжне.
Анонім Перший• 04 марта 2023
За неделю ничего не будет с зубом, кроме боли.
Если прям боитесь то сходите в частную, спросите кто сможет принять день в день. Но если есть проверенный врач, я бы подождала неделю.

Трынди-брынди• 04 марта 2023
Звичайно, не відтягуйте. Консультація іншого стоматолога ніколи не завадить
автор Кидстаффовка • 04 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
Так я і була у приватній.