ПолБатона• 04 марта 2023
В чём пойти на роспись беременной?
Не соображаю, девочки подумайте вместе со мной. Планируем расписаться в середине или под конец марта, срок уже 6 месяцев будет но живот уже большой как на 7 месяце. И кольцо незнаю есть смысл покупать? я планирую же похудеть потом, у меня оттекли пальцы, короче говоря я беременная не красивая. Может фото каких-то платьев сбросьте не свадебное прям а просто на роспись. Спасибо
хутряна володарка• 04 марта 2023
Вам прийдеться купити те, що продається біля вас і підходить по розміру. З приміркою.
Вітаю з вагітністю і весіллям!
60 метров сметаны• 04 марта 2023
Плаття гарне з завищеною талією. І обручку я міняла, бо дійсно пальці схудли потім, теж розписувалися на великому строці.
Ванна Тазиковна• 04 марта 2023
Плаття типу такого можна взяти, з завищеною талією, животу буде вільно. Якщо гарна тканина, то і будуть м‘які приємні складки. Обручку, якщо урочистий розпис, певно, взяти доведеться ну або якщо у вас всі з гумором, то можна обіграти якусь іншу каблучку з різних матеріалів, а потім вже придбаєте обручку за розміром. або купуйте зараз прям напередодні весілля, бо раптом або набряк або що, то ви її або не вдягнете, або не знімете(
Майструю крила• 04 марта 2023
Я недавно : кашемировый полувер и шелковая юбка
Кремовое все
Но я худенькая , высокая только живот попер
Кремовое все
Лагшмивара• 04 марта 2023
Подивіться плаття юла мама, може виберете щось собі, зробите зачіску, намисто і буде святково. Вони потім підійдуть для годуюючоі мами.
Хитрушка-чекушка• 04 марта 2023
Если не очень торжественно - в чем угодно, сверху красивый палантин
Свекруня• 04 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Для чого розписка?
Дитина є вже.
Вас хтось питав?!
Що за дурне виховання
ПолБатона
• 04 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Можно будет и потом носить
Фото 2 я бы купила только цветом светлей
ПолБатона
• 04 марта 2023
Никогда не обращала внимание и не носила такие платья, но сейчас как раз будет. Спасибо девочки