Ласунка• 1 час назад

Почему во многих странах считается престижным жить в пригороде?

А в Украине все хотят поближе к центру милионника?
автор Ласунка • 56 минут назад
Ответ дляМой_ужин
Часта історія великих туристичних міст
Любых милиооников чаще всего

Сирожено_пирожено• 55 минут назад
Ответ дляМой_ужин
Що ще раз підтверджує - без авто погано і в місті і в селі
Это все вопросы финансов,везде
СпайдерВумен• 54 минуты назад
Потому что там качество дорог другое и транспортные развязки. Сравните окружную Киева и Вены , или хотя ты Братиславы. Да любого другого города Европы . Пол общественный транспорт вообще молчу. Там на работу за 30-40 км ездить просто пустяк, да и авто у всех членов семьи не зависимо от доходов.
автор Ласунка • 54 минуты назад
Ответ дляСпайдерВумен
Ну как бы не пустяк
Это то же время и не малое
СпайдерВумен• 52 минуты назад
Ответ дляЛасунка
Ну как бы не пустяк
Это то же время и не малое
Сколько? Не больше чем в Киеве с одного берега на другой. Я в Харькове с салтовки на Алексеевку час добиралась
Пирожкиня• 52 минуты назад
Ответ дляЛасунка
А давайте сравним цену квадратного метра в центре сан-франциско и за его пределами? Или вы не в теме?
я не орієнтуюсь в цінах Сан-Франциско, я описувала загальну тенденцію.
Престижність передмістя визначається можливістю жити в приватному будинку, ніхто не купує ’елітну квартиру’ в передмісті, бо для цього є центр.

Все інше - це особисті вподобання. Мені подобається вайб життя у місті, і для дітей це кращий варіант на зараз. Тому ми обрали новобудову в центрі Києва, а не приватний будинок за межами Києва.
Мой_ужин• 52 минуты назад
Ответ дляЛасунка
Ну как бы не пустяк
Это то же время и не малое
Так і в мільйоннику не всі працюють в тому ж підʼїзді де живуть
І не всі члени родини працюватимуть в тому ж районі що і житло

ТочноБудет• 51 минуту назад
Ответ дляМой_ужин
Часта історія великих туристичних міст
Недавно в Киеве была три дня, снимала квартиру в доме прямо у выхода метро Крещатик, где Мак. Со ступенек подъезда пришлось бомжей сгонять, чтобы зайти
Трусиковед• 48 минут назад
Ответ дляВсех в сад
В Украине точно так же у всех богатых людей есть загородные дома
Вскорее городские дома
Ку-кусик• 43 минуты назад
Ответ дляГЛЮкоза
С чего вы это взяли? Кто все хотят? Я б хотела жить, например, в Совиньоне, это пригород Одессы, но у меня бабла столько нет. Те, у кого реально есть деньги на дом и его содержание, в центре жить не будут
А я з іншої сторони хотіла б- Сосновий берег, наприклад. Будинки по 1000000. Але ж непрестижно, блін
Сирожено_пирожено• 45 минут назад
Ответ дляСпайдерВумен
В пригороде Вены аренда дешевле чем в городе
Пирожкиня• 45 минут назад
Ответ дляЛасунка
Сан-Франциско, Нью-Йорк, і Лос Анджелес - це чи не єдині міста, де в центрі нерухомість трошки дешевша за елітне передмістя. Але там така висока ціна, що це все так чи інакше для дуже і дуже багатих людей.
Решта світу - інша ситуація.

А так все є на різний бюджет. Але ключеве - не престижність, а вибір між будинком-квартирою.
автор Ласунка • 37 минут назад
Ответ дляМой_ужин
Это 100%
Нервогенератор• 8 минут назад
Ответ дляМой_ужин
Вау , не всім таке підходить
Особливо якщо хотять фермерські продукти або з базару або з невеликих магазинів
Коротше , без авто в місті так собі теж
В місті без авто жити можна. В селі без авто жити взагалі не можна. У багатьох немає 1 авта на родину.
Перекус беру завжди• 5 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Тут багато від яких слів плюються, тут взагалі зашорений народ мислячий дурними стереотипами.
Брехня, такая здесь только вы