Гуру троллинга• 04 марта 2023

В кого чоловік вимагає нести витрати навпіл?

Ви з цим погоджуєтесь? Мій щодня нагадує, що мені треба дати йому половину за оренду житла тут, за комунальні тут, сплатити половину боргу за нашу спільну власну квартиру в столиці, а там копиться борг. Я йому заперечую, що він давно мав поїхати сам і здати нашу квартиру в оренду, бо комуналка 5-6 тис взимку, борги множаться, він все зволікає: то війна, то електиику вимикають, то машину треба ремонтувати. Крім того, я заробляю менше за нього в 3 рази ( він має 65 тис з/п, мій дохід 20 плюс витрати 10 тис на діяльність). Кажу йому, що так не є чесно- він працює сам, а я з дитиною, і готую на роботі і з школи забираю. Як його поставити на місце? Постійно і методично капає: " я хазяйці заплатив, я комуналку покрив, а ти коли будеш давати" . Прям вічно перекошене обличчя через фінанси. Не знаю як вплинути, щоб він відцепився з цими доріканнями.
Блондинка в Законе• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
А як ви думали, що в мене не повинно бути норманої потреби, я ж не на стороні шукаю, а до чоловіка підхожу. Чи не маю права?
Вибачте, не втримаюсь... це теж навпіл? чи половина сексу і хтось комусь доплачує? Кому більше треба))
МастерЮля• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну я ж жива, сексу інколи хочеться, наприклад в овуляцію
Дорогой у вас проститут
ЖивунаБагамах• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Тут же цей термін взагалі недоречний, всратись у Верховній Раді чи нараді в Президента, то принизливо, а те що діється між чоловіком і жінкою вдома, то інше
Тоді вас нічого не повинно насторожувати. Це ж між чоловіком і жінкою,вдома.
Повторюсь,терпіть і платіть.
Ms. Iphone• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Він ще повторює, що не розуміє як всі його друзі і колеги терплять жінок домогосподарок, обзиває їх лінивими і тупими
Ну извините, люди встречаются, живут для того что бы узнать друг друга..не верю что он был другим.
Но наша женская забава: верить что из говна котлету слепим..короче морозьтесь и готовьтесь к самостоятельной жизни
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляМастерЮля
Дорогой у вас проститут
Не зовсім так як ви уявили.
Ми 20 років в шлюбі, він набагато рідше хоче, різні темпераменти. За ці 20 років можна на пальцях порахувати скільки разів ввн мене прижимав, чи перший приставав. Може рази 2 або 3 за весь шлюб.
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Не зовсім так як ви уявили.
А ребенку сколько?
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
А ребенку сколько?
7. Буде 8. Ми ще 4 жили до шлюбу маю на увазі ці 20. Так 16 офіційно.
мистерЛяпсус• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
І ви досі з ним?! тікайте. Це не чоловік. Тікайте. Надіюсь дітей ще не має. З таким даже не думайте. Просто розлучення. Краще вже самій ніж з таким він не зміниться, а в декреті не дай бог, ви взагалі здурієте.
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
На квартиру прав не имеете,а за нее платите?
Ми двоє орендарі
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ми двоє орендарі
Тю.Так тем более пусть сам разбирается
МастерЮля• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Не зовсім так як ви уявили.
Скидывайтесь на все активнее, он будет хотеть вас чаще.
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ми двоє орендарі
И какие в квартире коляски ,если ребенок взрослый?
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляMs. Iphone
В принципе ваша позиция понятна и она имеет место быть..но вот зачем тогда совместное проживание? Ведь мужичок то тоже не уходит?
На самом деле в семье должен быть общий бюджет и правильно когда каждый вкладывается, но не пополам а в % от дохода..или все общее и траты и дела вместе..

А вот это вот все бред и то что мужчина внушает автору и то что пишете вы.
А он почему со своей квартиры должен уходить? Бред это то что мужчина должен все, а в ответ тишина
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Офіційна, це в нього мінімальна ще, в його колег надбавки за вислугу, це ж судді, у них лише офіційна
Ну это редчайший случай
Намакушка• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Заради розвитку по роботі, бо якщо я розлучусь, то на мене повністю ляже дитина безперервно. А я в цьому чужому місті одна, без підтримки. І вклала багато в свій офіс, зараз там гарно, люди все більше і більше йдуть. Я не можу зараз все кинути і знову починати з нуля в іншому місті.
Мда….
Ну терпите тогда.
Смысл этой темы, если вам нравится так жить
Ms. Iphone• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
А разве тема о том что он должен уйти из квартиры?
Никто никому ничего не должен, но люди должны жить вместе, рожать детей когда они любят друг друга, а в этом случае никто не считает денежки...и да,женщин которые так живут я не понимаю, но и не понимаю мужиков которые зачем то хотят детей..которые всегда ограничивают женщин, а потом начинают жужать: давай напополам)
Интересно как у вас при таких взглядах распределен бюджет..все сама-сама..тоже в принципе бессмысленное проживание
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Ну это редчайший случай
Ну так ми з ним колеги, тільки в мене приватна юридична практика.
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляНамакушка
Мда….
Ну терпите тогда.
Смисл, що я питала пораду тут як вплинути на нього в плані фінансів.
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Никак,он же вас не любит
Ну или юридическим путем ,вам виднее
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляMs. Iphone
Воно то так, але ж буває, що коли одружувались були одні пріоритети, потім у нього зростання капіталу і накопичення стало на 1 місці, а в жінки на 1 місці стала дитина. Всі фокуси помінялись.що тепер, а дитина є уже і хоче мати і маму і папу поряд.
Ms. Iphone• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну семья это не просто кто что хочет, это больше кто что может и готов давать ...
Мужа вы не измените, в дальнейшем ребенок когда повзрослеет, будет тянуться к папе, а вы будете обслуживающий персонал..
С жадностью можно мириться, но побороть ее невозможно..так что не питайте иллюзий
Кинг-Конгша• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Да насмешил вы его , дышал и будет дышать и с вами и без вас
Ну не знаю. Він віддав мені всі свої грошові картки, вже майже виростив двох моїх дітей, слова не сказав на те, що я перестала спілкуватися з його нудними батьками, навчився готувати каву, як я люблю. Якщо вам не пощастило знайти собі пару, то не у всіх же ж так.
Намакушка• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Никак
Вы не уважаете себя, он не уважает вас
Как_б_не_так• 05 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ні, яке кохання, просто напружує ця зла атмосфера в оселі.
Вам вигідніше по звестись і подати на аліменти… в вас не чоловік а злий сусід
Забирайте дитину і їдьте в Киів
Как_б_не_так• 05 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Розлучитися!! Подати на аліменти!!!
Боже яка в вас практика якщо ви навіть собі не можете допомогти????
Він вас абьюзить по повній, ви - жертва… читайте про це…
Як можна так жити, який приклад ви своїй дитині показуєте? Ви боїтесь його погроз? Чи що?
Lennochka• 05 марта 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Знаете,в этом мире нет ничего постоянного, и хватит фантазировать обо мне. Ну серьезно
Lennochka• 05 марта 2023
Ответ дляMs. Iphone
Знаете любовь приходит, уходит, снова приходит..ну родили они этого ребенка и что теперь... жить только ради него?
Сама сама это не мой случай.
автор Гуру троллинга • 05 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Забирайте дитину і їдьте в Киів
А нічого що мій офіс тут,готувала я його більше року під свою діяльність, ще рік клієнтів напрацьовувала, а зараз все кинуьть і вути без роботи?
Марс атакует• 05 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Снять себе в этом городе ,ваши 20 плюс алименты,вам хватит
А зачем платить аренду киевской квартиры,если там не живете? Я б на его месте тоже была против
Jhenya_Sh• 05 марта 2023
Так и скажите прямо, что ваши деньги - это ваши деньги. Иначе половину быта он тащит с вами. Сегодня вы ребенка забрали - завтра он. Просто открываете рот и четко говорите. Или обидеть боитесь?