Гуру троллинга• 04 марта 2023

В кого чоловік вимагає нести витрати навпіл?

Ви з цим погоджуєтесь? Мій щодня нагадує, що мені треба дати йому половину за оренду житла тут, за комунальні тут, сплатити половину боргу за нашу спільну власну квартиру в столиці, а там копиться борг. Я йому заперечую, що він давно мав поїхати сам і здати нашу квартиру в оренду, бо комуналка 5-6 тис взимку, борги множаться, він все зволікає: то війна, то електиику вимикають, то машину треба ремонтувати. Крім того, я заробляю менше за нього в 3 рази ( він має 65 тис з/п, мій дохід 20 плюс витрати 10 тис на діяльність). Кажу йому, що так не є чесно- він працює сам, а я з дитиною, і готую на роботі і з школи забираю. Як його поставити на місце? Постійно і методично капає: " я хазяйці заплатив, я комуналку покрив, а ти коли будеш давати" . Прям вічно перекошене обличчя через фінанси. Не знаю як вплинути, щоб він відцепився з цими доріканнями.
мистерЛяпсус• 04 марта 2023
Нах таке щастя. Пополам це не чоловік.
Намакушка• 04 марта 2023
Почему женщины продолжают жить в таких отношениях?
Я не понимаю….
Ради штанов?
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Нах таке щастя. Пополам це не чоловік.
Він ще повторює, що не розуміє як всі його друзі і колеги терплять жінок домогосподарок, обзиває їх лінивими і тупими
Кинг-Конгша• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Ну так и мужчине соответственно тоже, а не тягар
Ото насмішили! Дихати зі мною одним повітрям - єдина мета його життя. Тягар! Скажете!
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляНамакушка
Я не понимаю….
Ради штанов?
Заради розвитку по роботі, бо якщо я розлучусь, то на мене повністю ляже дитина безперервно. А я в цьому чужому місті одна, без підтримки. І вклала багато в свій офіс, зараз там гарно, люди все більше і більше йдуть. Я не можу зараз все кинути і знову починати з нуля в іншому місті.
nabludatel• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Тогда и с нее 65 в бюджет, руба
Так справа в тому, 65 тис чоловіка в бюджет не йдуть повністю. Адже йому не вистачає своїх грошей комуналку заплатити, він з дружини вимагає.
Куди він діває гроші - це найголовніше питання.
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
А як це насильно його змусити? Він не хоче з дитиною займатись
Вы ж пишете что детей долго не было и сами бегали по врачам чтоб появились.Он вообще хотел?
nabludatel• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
А в чому тягар? Дружина все робить по господарству, займається дитиною.
ЖивунаБагамах• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Тоді він мене пиляє і злий ходить, прям не підходить до нього, не тане ні на хвилинку, тримає холод і перекошений фейс
А нахіба вам до нього підходити з такими відносинамм?
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Да насмешил вы его , дышал и будет дышать и с вами и без вас
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Ну так и ее не идут даже половина половины
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
Да да саме таке протиріччя, хотім сильно, а потім сказав, що діти це на мамі, а папі треба кар’єру робити, гарно відпочивати на рибалці щоб сили були. Діти не повинні заважати, а лише вносити радість на його думку
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляnabludatel
В том что в принципе это все ему не надо и без этого он может жить спокойно
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну я ж жива, сексу інколи хочеться, наприклад в овуляцію
МастерЮля• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Як я залишу на нього дитину, він ніколи її не збирав в школу, вона його вибішує і не слухається, він псіхує сильно. Він з нею не справиться і не нагодує.
За неделю ребенок с голоду точно не умрет
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну и оставили б ему с утра ребенка,а сама на работу утром
ЖивунаБагамах• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну,я так в думала...
Дивні мені такі жіночки,але що ж поробиш- як сексу хочеться так сильно,то треба терпіти й платити.
nabludatel• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Ну треба чи не треба, а забезпечувати і піклуватися про дитину вимагає закон.
Нехай платить 16 тис аліментів і буде вільним.
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Тогда оплачивайте хотелку)
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Він так і каже, шукай собі іншу квартиру, пиши позов в суд, а з аліментіа будеш свою оренду платить. А квартиру в Києві я назло не дам здавати і продати не дам.
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну,я так в думала...
А як ви думали, що в мене не повинно бути норманої потреби, я ж не на стороні шукаю, а до чоловіка підхожу. Чи не маю права?
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Уверена что там зарплата неофициальная, так что мечтаете про 16
ЖивунаБагамах• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Слухайте,по вашим відповідям,він вас ледве терпить поряд. Право-то ,наче,маєте,але... Не знаю,як і сформулювати... Якось принизливо просити сексу в людини,яка пропонує вам шукати іншу квартиру,нє?
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Офіційна, це в нього мінімальна ще, в його колег надбавки за вислугу, це ж судді, у них лише офіційна
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Странно что вы его хотите.
Ms. Iphone• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
А ему какая радость все отдавать
В принципе ваша позиция понятна и она имеет место быть..но вот зачем тогда совместное проживание? Ведь мужичок то тоже не уходит?
На самом деле в семье должен быть общий бюджет и правильно когда каждый вкладывается, но не пополам а в % от дохода..или все общее и траты и дела вместе..

А вот это вот все бред и то что мужчина внушает автору и то что пишете вы.
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
На квартиру прав не имеете,а за нее платите?
МастерЮля• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
От это счастье вы отхватили
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Тут же цей термін взагалі недоречний, всратись у Верховній Раді чи нараді в Президента, то принизливо, а те що діється між чоловіком і жінкою вдома, то інше
Nelly-4875• 04 марта 2023
Фу, мужик требующий со своей женщины деньги - это мерзость. Я не понимаю на кой вы с ним живете? Еще и ребенок его выбешивает. Афигеть!!!!!!!! И типа вас ничего не смущает? Я бы его с говном уже смешала за такое отношение. Разводитесь и делите всю недвижимость пополам, на алименты тоже подайте. А еще лучше сдайте его в военкомат, пусть хоть где то проявит мужество. А то дома он проявляет п….дарство.