Гуру троллинга• 04 марта 2023

В кого чоловік вимагає нести витрати навпіл?

Ви з цим погоджуєтесь? Мій щодня нагадує, що мені треба дати йому половину за оренду житла тут, за комунальні тут, сплатити половину боргу за нашу спільну власну квартиру в столиці, а там копиться борг. Я йому заперечую, що він давно мав поїхати сам і здати нашу квартиру в оренду, бо комуналка 5-6 тис взимку, борги множаться, він все зволікає: то війна, то електиику вимикають, то машину треба ремонтувати. Крім того, я заробляю менше за нього в 3 рази ( він має 65 тис з/п, мій дохід 20 плюс витрати 10 тис на діяльність). Кажу йому, що так не є чесно- він працює сам, а я з дитиною, і готую на роботі і з школи забираю. Як його поставити на місце? Постійно і методично капає: " я хазяйці заплатив, я комуналку покрив, а ти коли будеш давати" . Прям вічно перекошене обличчя через фінанси. Не знаю як вплинути, щоб він відцепився з цими доріканнями.
КараПузовна• 04 марта 2023
В мене роздільний бюджет, але це у вас якийсь нездоровий роздільний бюджет курця. Там де йому вигідно і він у гарному світлі там бюджет роздільний, а ось побути, дитина і інші проблеми це він ділити не збирається
КараПузовна• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Як я залишу на нього дитину, він ніколи її не збирав в школу, вона його вибішує і не слухається, він псіхує сильно. Він з нею не справиться і не нагодує.
А ви коли без дитини були ще, так само було?
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Все в телефонном режиме.
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
Денег не дам ни на что, вообще ни копейки ему не давайте, с таким отношением идет он нах
Тоді він мене пиляє і злий ходить, прям не підходить до нього, не тане ні на хвилинку, тримає холод і перекошений фейс
Обстановщица• 04 марта 2023
Развестись со жлобом,
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляMs. Iphone
Так, а какая вам радость с того что он зарабатывает, если все пополам?
Ну тіпа ми разом виховуємо нашу дитину, на його думку ми рівні партнери
Блондинка в Законе• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
То вас ще його фейс хвилює? Тоді це кохання.
D_A_V• 04 марта 2023
колись в мене було все навпіл, але і робили все разом- потім переросло в те що я забезпечував, дружина свої склада на власні потребе і навіть коли і на власні не вистачало- я допомогав, для мене ваша ситуація також виглядає як пишуть зверху - що вона лише на словах все навпіл- а на спрвді десь 75-80 з вас сил і грошей і решта мужа
База_птеродактилей• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ой, як мене обізвали...
Я не тролю, ей богу
так и все остальное тоже пополам
Пишущаяся• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну и отлично, пусть хоть головой об стену бьется, а то получается его любовь нужно купить? Это капец
Леді_в_пледі• 04 марта 2023
А нашо він вам? В побуті він учесті не бере, гроші навпіл, з дитиною не ладить. Нашо він вам? Щоб що?
База_птеродактилей• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
может научится?
это не смертельно
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
Без дитини ми 8 років жили, перші 5 я працювала, з/ п були однакові з ним, в мене свої гроші, в нього свої, їжу то я, то він купляли, разом рідко в магазин ходимо. Потім почались проблеми з вагітностями, я звільнилась щоб проходити обстеження і паралельно здобувала нову професію. Наш стан в ці три роки погіршився, як і його ставлення до мене, ніби я стала домогосподарка в його очах. Потім декрет, де він давав 200 грн в день. Зараз я встала на ноги більш менш, але ставлення його по традициї залишилось ’ я тут головний, а ти слухай і мовчи’
Lennochka• 04 марта 2023
Разведитесь и живите на свои 20 с ребенком
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ні, яке кохання, просто напружує ця зла атмосфера в оселі.
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Ставте питання руба: якщо витрати навпіл, то і домашні справи і час з дитиною теж навпіл.
Тогда и с нее 65 в бюджет, руба
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Не уявляю такої ситуації. З чоловіком має бути краще, легше, веселіше ніж без нього. І гроші відіграють тут не останню роль.
Ну так и мужчине соответственно тоже, а не тягар
Однозначная• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ой, як мене обізвали...
Я не тролю, ей богу
Все інше поділити теж навпіл. Хай дитиною займається. Годує, прибирає, відводить куди потрібно. І Їсть стільки ж скілтви ви, ані шматочка більше.
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
О, так і кажу йому. Він аргументує, що побут на мені, бо він більше заробляє. Коли мій дохід буде рівним, тоді і перегляне.
Правильно сказал
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Тоді виставте йому прейскурант ваших робіт або хай наймає клінінг, фею їжі, репетиторів і т.д. Він дуже здивується, коли його дохід різко прирівняється до вашого
Типу тиждень ви все робите, тиждень тьоті за гроші або він особисто
Не здивується, не всі безрукі. Сам без тьоті зробить, скине тягар , три тиші аліментів та й потому
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляMs. Iphone
А ему какая радость все отдавать
Блондинка в Законе• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Судячи по всьому він злиться більше, коли грошима своїми приходиться ділитись. Що не зроби, всюди ср..ка. Хай дає гроші і робить любий фейс, з грошима простіше жити ніж виправляти фейс і мовчати
Блондинка в Законе• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
А ему какая радость все отдавать
Странно)) не все, а больше чем жена. Мужчина, как бэ, так и должен, просто потому что он мужчина.
Марс атакует• 04 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Это не конструктивно.Автор требует то,что он и раньше не делал,вместо того чтобы самой решить с алиментами ,арендой и разводом
Lennochka• 04 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Как бэ семья мужчине не нужнее чем женщине и за окном война в стране
Колишня муза• 04 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Так чому тоді все навпіл, де логіка? Недочоловіки, одні мати напрошуються на висказування
Блондинка в Законе• 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Ого как интересно. Оба говорили ’да’, вдвоем делали детей, вдвоем строили семью, а нужнее женщине? Женщина с детьми способна на все, еще и спонсора себе найдет, а вот мужиченка-жлоб не большое счастье для феи
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляLennochka
Тогда и с нее 65 в бюджет, руба
Ми в нерівних умовах працюємо, він сам, а я сижу в офісі з дитиною, школа кінчається о 12., я маю її погодувати в себе, потім розважати і працювати одночасно. Максимум сидимо з нею до 16.30. Більш не витримує дитина. Якби я сиділа сама до 18., то більше би заробляла.
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну воно то так, обидва робили дитину, але жінці важче потім залишитись без чоловіка з дитиною, аніж йому залишитись вільним ходостяком
автор Гуру троллинга • 04 марта 2023
Ответ дляОднозначная
А як це насильно його змусити? Він не хоче з дитиною займатись