Флюорография гуся• 04 марта 2023
Яка у вас найбільша матеріальна мрія?
В цей момент. Чого б вам хотілось? Про що мрієте?
Реанимация• 04 марта 2023
А ще мінімум 30клієнтів на місяць, дуже треба, де їх взяти зараз, ех ..
Ку ка ку ка ку• 04 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Я вже декілька років хочу одні дорогі парфуми, і коли в мене була робота я могла їх придбати, але все було шкода на себе витрачати гроші. Дурна була. А зараз вже точно не куплю, навіть на одяг і косметику якусь не вистачає... І розумію, що це дрібниці, але іноді трохи ’нагрібає’
Які парфуми?
Пленница SexShop-а!• 04 марта 2023
Мрію про будинок в Греції, продам свій в Ялті, як звільнять і куплю. Крим вже не той і люди там печалька
Тут надолго• 04 марта 2023
Из +/- реального про квартиру в том месте, где сейчас живу. Из нереального - про дом там же
Флюорография гуся
• 04 марта 2023
Ответ дляНепереможна
Мне наверно повезло. У меня все есть
Щаслива ви)) Я колись була на тренінгу і там було завдання написати 100 бажань, пам´ятаю у всих з цим були проблеми, зате в мене вийшло навіть більше. Завжди чогось не вистачає і по суті раніше була можливість купити, але чомусь собі не дозволяла чи шкодувала на свої якісь бажання витрачати)
Не прохожу мимо• 04 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
О каких духах мечтаете?
Флюорография гуся
• 04 марта 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Які парфуми?
Та не важливо) Зараз вони дуже здорожчали, майже в два рази після початку війни
Не прохожу мимо• 04 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Напишите название, интересно же. Цена ни при чем
Флюорография гуся
• 04 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
О каких духах мечтаете?
Дівчата, це Kilian Good Girl Gone Bad
Флюорография гуся
• 04 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
4 квартири під аренду і ніколи не працювати.
О, це моя подруга про таке мріє)) Бажаю здійснення мрії
Зоя Жорівна• 04 марта 2023
Провести воду в дом ,я родилась здесь ,выросла,вот мне уже за 30 .
Я просто устала носить ведра от колодца ,хочу унитаз в доме .,душ .
Это так мало ,но так дорого .
Вот такая мечта .
Это так мало ,но так дорого .
Вот такая мечта .
Не прохожу мимо• 04 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Дівчата, це Kilian Good Girl Gone Bad
Не знаю этого аромата, только здесь про него прочитала
МисисПропер• 04 марта 2023
Банально ...квартиру хотя б 1 комнатную с ремонтом
Представляю прям все до мелочей там
Флюорография гуся
• 04 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Він дуже гарний, в мене був пробничок, потім відливант замовляла, але мабуть або розбавлений, або підробка трапилась. Зовсім не стійкий був.
спальное место• 04 марта 2023
У меня мечта такая - иметь огромное ухоженное поместье с парком, фонтанчиками, статуями, небольшой замок, при этом чтоб был капитал, позволяющий всё это содержать и жить в красоте
Флюорография гуся
• 04 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Частный дом
Ми живемо в приватному будинку, а я мрію про квартиру. Бо тут завжди скільки роботи. Ось скоро почнуться роботи в саду, два городи засадити, в дворі підмітати, вікна-двері мити.
Люблю море• 04 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
У меня без огородов. Но тоже прям мечта дом- не понимаю
Флюорография гуся
• 04 марта 2023
Ответ дляЛюблю море
Кожному своє, як говорять