Файна дівка• 04 марта 2023
А шо там книга Гаррі?
Якось швидко все стихло. Хто прочитав від корки до корки?
Прикуси Язык• 04 марта 2023
Там ржач. Рекомендую посмотреть эпизод про Мегариков у South Park. Их там знатно приопустили, особенно, Мегу.
Файна дівка
• 04 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Цікаво, дякую.
Дивно що швидко все стихло. Типу неавмисно не дали розгорітися сенсації.
Прикуси Язык• 04 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
Цікаво, дякую.
Какая сенсация? Гарик себя долбодятлом выставил? Так все в курсе. Интересно будет их развод понаблюдать. Там Хёрд-Депп песочницей покажутся)
Файна дівка
• 04 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Ну типу книгша розкриває таємниці двору. Чим не сенсейшн?
Купи слона• 04 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
Цікаво, дякую.
Затихло, бо королівська сім´я не реагувала на це. Почали б виправдовуватись і тд кіпіш був би надовго, а так пару днів погуділо і все.
Файна дівка
• 04 марта 2023
Ответ дляКупи слона
ну а таблоїди? Реально тиждень десь погуло і все.
Купи слона• 04 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну так довготривалий скандал треба підтримувати чимось новим. Книгу прочитали, поржали, а для подальшого розвитку конфлікту треба відповідь іншої сторони. Її не було, от і нема більше про що писати
Прикуси Язык• 04 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
То, что Гарри - дурак, уже давно не тайна
Я такая - жду трамвая• 04 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
Так Гарика чуть ли не на органы для Вилли родили. Он ведь запасной.
Файна дівка
• 04 марта 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нічого собі. Це він таке пише?
Пульт от линолеума• 04 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язык
А шо уже разводятся))?
Файна дівка
• 04 марта 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Его папа вроде хочет из за этой книги из особняка выселить
Не чула. Ну і правильно якщо так