Соната любви• 04 марта 2023

Скандальна блогерка та колишня ескортниця отримала нагороду від ГУР

Скандальна блогерка та колишня ескортниця Ксюша Манекен отримала нагороду від ГУР і нарвалася на хейт
Не усім користувачам Мережі здається доречною така відзнака для інфлуенсерки.

Скандально відома блогерка та колишня ескортниця Ксюша Манекен (справжнє ім´я - Оксана Волощук) похизувалася нагородою від Головного управління розвідки України.

Інфлуенсерка стала однією з запрошених блогерів на зустрічі з радником голови Офісу Президента Михайлом Подоляком. Головною темою бесіди стала інформаційна війна та мотивація населення під час повномасштабного вторгнення.
Про зустріч на Банковій Манекен розповіла у сторіз в Instagram. На думку блогерки, дуже важливо, що влада запросила лідерів думок у Мережі обговорити такі питання.

До того ж блогерка розповіла про те, що ще у жовтні минулого року отримала медаль від ГУР "за сприяння воєнній розвідці України". Нагородою Волощук похизувалася на фото, але не стала розповідати, за які саме заслуги перед батьківщиною отримала таку відзнаку

Однак не усім користувачам Мережі здалося, що блогерка не заслуговує на таку нагороду від держави. Адже неодноразово Манекен потрапляла у скандал через свої висловлювання та позицію. Крім того, у минулому у Волощук був досвід роботи у ескорті, про що вона відкрито розповідає.
автор Соната любви • 04 марта 2023
До цього, навколо блогерки розгорівся скандал через її позицію щодо окупації Криму. 2020 року Волощук заявила, що планує про життя на півострові та вважає, що за часів окупації РФ ’Крим дуже преобразився’. Ба більше, Ксюша переконувала, що ’неважливо чий півострів, головне – аби там було мирно’.
А ось на свої попередні заяви про анексію Криму, Манекен запевнила, що тоді просто не розуміла, що відбувається і які в цього будуть наслідки.

Чашечка кофе• 04 марта 2023
Олексій Петров

Від вітра, який підняла історія з нагородженням інстаблогноши відзнакою ГУР, ледве панамку не здуло. Не знаю, заслужено чи ні? Але, якщо пригадати зовсім недавні події, то до «Гіві», (земля йому якісним бетоном), начебто теж приходила дівчина. Коханка? Повія? Ескортниця? Хто зна… Але ризикуючи бути пошматованою його охороною на клаптики, вона залишила для Гіві «привітання» від українського народу!

Так що в житті бувають різні історії та випадки!
Каллипсо• 04 марта 2023
Лідери думок? Эту херню кто-то смотрит и слушает? )
_Olka_• 04 марта 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3294316
автор Соната любви • 04 марта 2023
Ответ для_Olka_
не успела прочитать все созданные темы.
Олечка79• 04 марта 2023
Еще сюда же Эвелину Андриевскую
Это дно
_Olka_• 04 марта 2023
Ответ дляСоната любви
не успела прочитать все созданные темы.
понимаю. Такой длинный текст требует сосредоточения внимания)
marata• 04 марта 2023
Слуги й далі пробивають дно. Стужучку ще б покликали 🤮
Tory_Victory• 04 марта 2023
Уже 100500 тем сегодня было
И моя в том числе)

екатерина-137d• 04 марта 2023
Подоляк опроверг вроде
alena2013• 04 марта 2023
Ответ дляекатерина-137d
Подоляк опроверг вроде
Михаил Подоляк о встрече с блоггерами

📍Ни Офис Президента, ни я лично, разумеется, не давали никаких наград присутствующим блоггерам.

📍Цель встреч – наладить коммуникацию с инфлуэнсерами, рассказать об информационной гигиене и обсудить, каким образом они могут быть полезны для борьбы с гибридными угрозами России.

📍Планирую и провожу множество непубличных встреч с разными представителями влияния в украинских соцсетях. Вчера прошла одна из них.
Anna-Elina• 04 марта 2023
Ответ дляmarata
нуашо, чим вони гірші за Лисого? Втім, по мощах і єлей. Надіюся, 73% ржуть, пардон, обтікають, не перестаючи
Anna-Elina• 04 марта 2023
Ответ дляalena2013
Михаил Подоляк о встрече с блоггерами

ага, красиво ’опроверг’)))) типу, ми ні до чого, то ГУР))))
автор Соната любви • 04 марта 2023
Ответ дляAnna-Elina
а их все устраивает.
почитайте ответы в темах, они радуются
для них эскортница является великой разведчицей, спасшей Украину.
они вполне считают награду справедливой.

а то, что таким образом плюнули в лицо всем военным и насмеялись над ними, никого не интересует.

куда там нашим военным до эскортницы.
Екатерина1801• 04 марта 2023
Ви так і не зрозуміли ще, що вона всіх таким чином перевіряє? Точніше перевіряю реакцію суспільства?
marata• 04 марта 2023
Ответ дляAnna-Elina
Так, вже чекають наступних виборів, щоб знову обрати те саме (
Роковуха2002• 04 марта 2023
Кстати,ее осенью снял женатый азербайджанец ,говорили,что он приближён к ОП ,арендовал ей квартиру ,пока его жена спасалась в Европах,заваливал ксюшку букетами,копиями картье,булгари и адемаров,пока жена не узнала)).Так может он ей и копию ордена организовал?))
Карпатський грибар• 04 марта 2023
Мата Хари тоже была продвинутой эскортницей, правда, награду получить не успела.
Олечка79• 04 марта 2023
Ответ дляСоната любви
а их все устраивает.
почитайте ответы в темах, они радуются

куда там нашим военным до эскортницы.
Тоже офигеваю
Да чего уж там, ее бедняжку и Рамина поддержала . Была лучшего о ней мнения
Теперь поняла, что все эти тп просто тп.