AnnaOst• 05 марта 2023

Відкриваючи для себе Німеччину. Давайте ділитися музикою, фільмами, книгами

До війни з німецької музики я слухала тільки Рамштайн. Відкрила для себе прикольний гурт Cro
І письменника Вільгельма Буша, книга для дітей "Макс і Моріц" по якій класно вчити мову.
Ще можу рекомендувати серіал нетфлікс "Берлінські пси" (ще перекладають як берлінські лягаві".
Діліться музикою, фільмами і якимись блогерами німецьким на яких можна підписатися.
На фото "Макс в Моріц"
dorik• 05 марта 2023
Який у вас. рівень мови?
AHetfield• 05 марта 2023
Annenmaykantereit

AHetfield• 05 марта 2023
А ще ♥️
AHetfield• 05 марта 2023
Ну, а з серіалів звичайно не можна отак взяти і не порекомендувати Пітьму
автор AnnaOst • 05 марта 2023
Ответ дляdorik
Який у вас. рівень мови?
Та якраз для дитячих книжок) я ще не вчуся на інтеграційних курсах.
автор AnnaOst • 05 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Annenmaykantereit

https://youtu.be/B-HVW3Vl87A
автор AnnaOst • 05 марта 2023
Ответ дляAHetfield
О, то я звичайно дивилася
Ажурная мышь• 05 марта 2023
Из музыки: Kirsten Ott, Joachmin Witt, Falco
автор AnnaOst • 05 марта 2023
Ответ дляАжурная мышь
Дякую!
YuLs19• 05 марта 2023
Мені дуже подобається Philipp Burger , особливо пісня Sänger,Zimmermann та ich+ich -du. Дякую Вам за пораду , також відкрила для себе німецьку музику і була здивована у них багаио классної +допомагає вчити мову.
автор AnnaOst • 05 марта 2023
Ответ дляYuLs19
Дякую