До війни з німецької музики я слухала тільки Рамштайн. Відкрила для себе прикольний гурт Cro
І письменника Вільгельма Буша, книга для дітей "Макс і Моріц" по якій класно вчити мову.
Ще можу рекомендувати серіал нетфлікс "Берлінські пси" (ще перекладають як берлінські лягаві".
Діліться музикою, фільмами і якимись блогерами німецьким на яких можна підписатися.
На фото "Макс в Моріц"