Не гоню• 05 марта 2023
Дівчата порадьте по дитячому взуттю джеокс
Зараз нам майже рочок і ніжка 12,5см якщо купувати взуття джеокс на літо то який краще взяти розмір 22 чи 23? Поділіться хто вже має взуття таке які розміри носите. Дякую за поради
Позаземний розум• 05 марта 2023
Покапайте ближе к лету,босоножки многие маломерят. Я в прошлом году купила 21 размер,был мал,хотя ребенок носил 19-20. Сейчас вот купила кроссы джеокс 23,ребенку 1,6,нога около 13 см.
Луковая• 05 марта 2023
Краще приміряти щоб було зручно. На перші кроки потрібно щоб не великі були, тим паче босоніжки. Ще до літа може змінитися розмір стопи.
Не гоню
• 05 марта 2023
Ответ дляПозаземний розум
23 на 13 см - норм?