Позитивна• 1 час назад

Брекети. Ближче до пенсії наважилася, а лікар каже

що в моєму випадку найкраще нічого взагалі не робити...
Проблема суто естетичного характеру. Я взагалі намагаюся не відкривати рот, бо у мене нерівні передні зуби.
Звісно, що і варіанти запропонували, але поки чекаю проекти по знімках та зліпках. Один з них це той на який я і одразу йшла - брекети з видаленням вісьмірок ( не прорізалися, але заважають). В такому випадку це лікування до 4 років. Може бути на 1.5 , якщо видалити здорові п´ятірки. Але в будь-якому випадку зафіксованого результату не буде... Роками будуть стояти ретейнери і капи.
В когось було щось схоже? Як діяли?
Чупа-чупс• 1 час назад
Видалити пʼятірки? Тікайте від того лікаря. А ретейнери і капи всі носять роками, це не через вік.

Майор Медуза• 1 час назад
Так вы ж уже сформировались, какие брекеты до пенсии?
Это из разряда девственность восстановить 🤷‍♀️
Чупа-чупс• 1 час назад
А спиляти під вініри не можна?
ОйЙой• 1 час назад
Это вам под 60? Нафиг оно надо в этом возрасте
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляЧупа-чупс
Це хороші лікарі. Вони розказали, які існують шляхи у моєму випадку. Вони також не схильні до видання 5. Але такий варіант є. В мене не вистачає місця, тому потрібно розширяти і чимось жертвувати.
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляОйЙой
ну так 8-зубы мудрости так и не выросли - теперь на старости лет в брекетах
ОйЙой• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Некуда девать деньги - сделайте виниры и не мучайтесь
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляМайор Медуза
Ну я образно) Ще не пенсія, але і не 16. Мені не подобається моя посмішка 🥹
Майор Медуза• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Мудрость не пришла

Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
вырывайте все- и делайте на присосках идеал
Я не в теме• 1 час назад
рано еще..подождите пару лет...
Майор Медуза• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Вы в Украине?
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляЧупа-чупс
А спиляти під вініри не можна?
Також проговорили і цей варіант. Точніше вже після того як будуть результати з лабораторії з готовим проектом. Але я, чомусь, за вініри взагалі не думала.
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляОйЙой
Ні, 38)
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Порадниця))
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляЯ не в теме
рано еще..подождите пару лет...
ха ха)
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляМайор Медуза
Вы в Украине?
Так
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
если они свои и не дырявые- то не нужно ничего уже делать в 38 лет
ОйЙой• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Ні, 38)
Так а пенсия при чем ?
Тогда нормальный возраст, хотя моя одноклассница носила в 40 и очень изменилась челюсть
Очень некрасивое лицо стало и исправить только операция ( ломать челюсть )

Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляОйЙой
Так а пенсия при чем ?
о боже- от брекетов ?
Чупа-чупс• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Після брекетів буде пошкоджена емаль + у нашому віці вже по любому висота зубів стерта. Тому одними брекетами Ви не досягнете бажаної естетики. Все одно потрібні стануть вініри, то краще одразу. Тим паче якщо треба видаляти пʼятірки і тд
ОйЙой• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
о боже- от брекетов ?
Да
Чупа-чупс• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Ой ну даєте
Додаю напруги• 1 час назад
Автор ,розповім Вам свою історію. Мені було 42 коли почав боліти скронево-нижньощелепний суглоб. Біль була невгамовна. Поїхала в обласну лікарню. Сказали, що через нерівні зуби ситуація із суглобами плачевна. Порадили звернутися до ортодонта. Пройшла всі обстеження. Визначили план лікування: носити капу, потім брекети, потім реставрація висоти зубів. 2 зуба мудрості (ще не вилізли) видаляла ,це було ДУЖЕ боляче й важко пережила. Мабуть пошкодили нерв, бо за рік повна чутливість губи не повернулася. Видалили здорову четвірку, бо не було куди ставати зубам. Дось дискомфортно було коли ставлять мінівинти, щоб тягнули зуби, постійно запалена слизова.
Але що я маю зараз: брекети на двох челюстях, болю в суглобі практично немає ( але я його й не нагружаю), зуби стали рівнішими й це дуже незвичайно і кайфово, я не соромлюся посміхатися, та й не зважаю що про мене подумають. Щомісяця ставлю кольорові резинки на брекети, які хочу. Так, боляче, неприємно, але результат того вартий.
Невидимка Майя• 1 час назад
43 роки, зняла весною
Покорительная• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Послухаю, автор. Мені теж до ортодонта, але маю іншу проблему.
Невидимка Майя• 56 минут назад
Ответ дляЧупа-чупс
необов´язково все атк погано. Я відносила брекети, бо якраз хотіла ставити вініри. Але нижні зуби були криві, не те, щоб сильно, мені воно взагалі не заважало. Але вініри криво ніхто не стивить і щоб не спилювати під нуль, лікар порадив брекети.
Відносила, маю тепер рівні зуби, але вініри вже ставити не хочу) За висоту лікар нічого не казав. думаю що до вінірів дозрію, але коли ситуація з війною якось визначиться і чоловік повернеться додому.
А то чи подушку безпеки робити для себе і дітей, чи вініри ставити(
Ms. Iphone• 49 минут назад
Ответ дляПозитивна
Ні, 38)
Ставте якщо хочете нормальну посмішку
Мені 44 роки / зараз лікуюся ортодонтично елайнерами
автор Позитивна • 31 минуту назад
Ответ дляMs. Android
Я це розумію, але настільки мене втомила неможливість нормально усміхатися
автор Позитивна • 29 минут назад
Ответ дляОйЙой
Так а пенсия при чем ?
Капець... Я за такі випадки також чула. В знайомої асиметрія обличчя після зняття брекетів. Хоча поставила в 20 років.