Дама с заначкой• 05 марта 2023

Квартира на першому та останньому поверхах. Опишіть мінуси.

Моніторю ціни на нерухомість, бачу перший та останній поверхи значно дешевші. Хто жив і може розказати наскільки суттєві мінуси. Чи все-таки можна розглядати такі варіанти, та на що варто звернути увагу?
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляиз желе я
Живу на 1 поверсі , нічого з перечисленного вами немає, на вікнах решітки, плюси - опалення, ми на подачі, не потрібен ліфт, як темно в під’їзді - швидко зайшла в свою квартиру. Якщо вибирать між 1 і останнім я б особисто вибрала 1 поверх
Да, ще напор води є слабий завжди коли відключають воду, це великий плюс
Видать канализация не засорялась у вас))

Мати тріля• 05 марта 2023
Ответ дляАнонім Секретар
вже писала тут, 1 поверх, сусід з 4 забрав ключ , переробив собі замок, дає знайомим своїм неблагонадійним, вони там курять в підвалі ( не знаю, може й ночують там), весь запах диму у нас в квартирі
ппц
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляМати тріля
я на 4 чувствовала сигареты только от соседей, а вот на 1-2 - от всех прохожих
Это правда. А еще галдеж от выпивающих пиво по вечерам. Но надо смотреть какой двор. Есть тихие и магазины далеко. То у меня бинго)
Електрохарчування• 05 марта 2023
Авторе,в мене перший поверх,кутова квартира.Мені -супер.Але ми зробили капітальні поліпшення:утеплили фасад,грати на вікнах,є власний підвал(в перші дні вторгнення там сиділи).Ми на підлогу клали osb ,потім паркетну дошку.Навіть в цю зиму було тепло.На вікнах жалюзі.Від ліфту не залежу.Була змога змінити квартиру на кращу, з чоловіком відмовилися від цієї ідеї.Крім того,в мене реально класне місце розташування будинку вікна на парк.
Альфред Шнитке• 05 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Я про живність би і не подумала...
Я до 17 лет жила на 5-м этаже и даже не подозревала ,что есть тараканы длиной 2 см. Это жесть. Причем обычных не было,а именно эти лезли из подвала ,видимо. А хозяин делал удивлённые глаза и гоаорил-не может быть. Но плюс, что не приходилось ездить в обосцанном лифте. Квартира на Троещине в Киеве была.
Мурзилка• 05 марта 2023
Все життя прожили на останньому поверсі.З мінусів це те що ,коли прориває труби на горищі то затоплює квартиру(таке за 30 років життя було раза 2 мабуть) і якщо ламається ліфт то пішки високо підійматися треба:)
Більше мінусів не бачу
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
О, точно, забыла про фауну, да.... Мухоловки, мышка, и потом даже крыса
Да да. Мыши и у нас заводились. Последний раз еле вывели, безбашенные какие то были))

Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
У мене дім так стоїть що світло порада тільки після 12 години(
Так это от стороны света зависит,а не этажа.
Червона рута• 05 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Конкретні сусіди? Чи галдьож під вікнами?
Тамбур большой на 3 квартры. Один сосед повадился ставить хлам свой. Я, конечно, решила этот вопрос, уже не ставит.но теперь у них родился еще одни ребенок,4. И они хотят ставить коляску, милиция сказала не имеют право. А они знают, что можно огородить и сделать для себя кладовку, но оказывается нельзя. Короче, я дьявол и т.д. Я бы не против ставить там велосипеды, коляски, но изначально нужно было не выставлять мне под дверь тараканов. И это новый дом. Поэтому мы теперь присматриваем частный дом.
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляМати тріля
на 4 на балконе поселились хомяки, в квартире мышь бегала. этаж от живности не спасет) на верхних еще голуби тусят
Это бывает крайне редко. На первом часто.
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Тараканы могут жить абсолютно на любом этаже.
Шаманю второпях• 05 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Цікавить думка людей які живуть, а не філософські статті забудовників, як чудово і прекрасно.
В мене перший) тут всі бояться що їх затоплять, а ми боялись, щоб ми нікого не затопили і не оплачували ремонтів. Тепер цієї проблеми немає) Влітку супер, прохолодно, на вікнах решітки, квіти в палісаднику пахнуть, на балконі відкриваємо вікна і п´ємо ввечері чай, під вікном абрикоска..навесні цвіте, влітку тінь дає. Взимку теж добре, батареї гріють добре. Проблем із сирістю немає. В нас 10 -поверхівка, їй 20 років. Люблю перший
Курочка• 05 марта 2023
Последний в условиях войны опаснее, мне нравится первый, особенно если малоэтажка и окна выходят на сад/деревья
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляШаманю второпях
Как вы описали классно) да видела тоже такие тихие дворы,балкончики у людей тишина)
Байрактара• 05 марта 2023
Перший: сирість, завжди закриті штори, коли треба ввімкнути світло, якщо вікна на під‘їзд, то всі посиденьки і розмови ви чуєте, якщо хтось палить біля під‘їзду, то дим вам у вікна. Якщо якась довбанута бабця годує кішок під під‘їздом, то вони ссуть вам під вікна. Якщо недалеко дитячий мацданчик, то всі придуркувати мамаші ведуть своїх дітей ссяти під навколишні будинки, бо цеждєтка, а ви утретесь. Якщо щось прорвало в підвалі, то запах тягне в квартиру. Велика вірогідність того, що при засорі каналізації у вас буде плавати самі знаєте що. Обов‘язково встановлювати решітки на вікна.

На останньому поверсі треба тільки тримати на контролі стан даху і може бути парко влітку, якщо немає технічного поверху ще згори. Перший поверх брала би тільки з безвиході, якщо чесно.
Телефон Рубика• 05 марта 2023
9 эт один минус, когда в начале войны отключили лифт
В остальном все +
Обнимашкина• 05 марта 2023
Ответ дляМати тріля
на 1 этаже сыро, холодно, легко могут залезть воры, прохожие заглядывают в окна, очень хорошо чувствуется запах сигарет с улицы летом
на последнем может крышу затопить, жарко
да не сыро на первом этаже и не холодно. ну серьезно, хватит так думать. я совсем не люблю высокие этажи, всю жизнь живу на первом.
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляБайрактара

Ну это вы описали полный треш) такое еще нужно постараться выбрать.А вообще в идеале надо снять жилье и пожить несколько дней в этом доме или соседнем,чтоб понять что за двор. Вот мой невооруженым глазом видно,что проходной и галдежный))
Мати тріля• 05 марта 2023
Ответ дляОбнимашкина
так ведь дома разные бывают. Вам вот повезло)

ПотеряласЯ Я...• 05 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Я живу на останньому поверсі, ще й квартира кутова. Можна сказати, що треш і можна тільки поспівчувати. Але! Для нас це тільки одні плюси. Затопити може скрізь. На середніх поверхах ризик навіть більший. Ми просто перекрили кришу самостійно і спимо спокійно. Кутову стіну утеплили . В квартирі тепло і тихо. Ніхто не гупає зверху і не стогне чи кашляє збоку. З напором все нормально. Автор, просто вибирайте гарний будинок. Мені набагато спокійніше, коли я знаю , що можливі проблеми залежать тільки від мене, а не від сусідів зверху і збоку.
Для драки• 05 марта 2023
Все своє життя прожила на 1-му поверсі і переселилась вище, на багато вище. Звичка, якщо щось дитина забула і легко можна повернутися, ще не пройшла, хоча 2 роки живу не на першому. А от зі свого 15 я вже так швидко не повернуся.
Мінуси першого поверху залежать від самого будинку, але холодна підлога, то є правда. Навіть якщо є підвал. Тепла тоді, коли під квартирою йде теплотраса, тоді дуже тепло. В старих будинках опалення може починатися і з верхнього поверху, тоді на 1-му прохолодно. Інколи таке через стояк. Ще є специфічний запах підвалу, особливо в періоди коли виключили або ще не вмикнули опалення. То що всі таракани і миші на першому - теж правда. Не завжди, але часто. Якщо забивається стояк каналізації, то дійсно все на 1-му поверсі. Колись забилося у сусідки зверху, то все те що поповзло з унітазу, пролилося з потолка нам. Теж не з приємного, якщо чесно. Темно в квартирі, так як багато дерев перед вікном.
Із плюсів - завжди є вода. Дуууже рідко її нема. Не потрібен ліфт, який вічність чекаєш. То він зламався, то забитий ітд. Коли вимикали світло - є опалення, не потрібні насоси для цього, як на верхні поверхи.
мистерЛяпсус• 05 марта 2023
Жила на першому, в не дуже благополучному районі, вікна у двір, такн відчуття що всв гульки і розборки були в мене в квартирі, то вікно що виходило не в двір, облюбували наріки для приходу. Коротше треш..
Живу зараз на останньому 25, всі недоліки пов´язані з війною ((( ви їз самі знаєте. А так до було все норм і з теплом і з водою.
Плюси не має сусідів зверху на цьому напевне все.
Обнимашкина• 05 марта 2023
Автор, надо выбирать дом нормальный. Никаких тараканов и тем более мышей у меня никогда не было, мы сразу же лили стяжку без единой дырочки и сетки на вентканалы. Бабки наверное только в хрущах) Пол теплый дети всегда босиком
Байрактара• 05 марта 2023
Ответ дляМеня не звали
Справа в тому, що можна жити і знімати і все норм, а потім тихі бабусі благопристойні помирають і в під‘їзді з‘являються кілька відбитих сусідів. Або просто заїжджають дивні люди в під’їзд, хоч і новий. І привіт. Вони будуть кидати все в унітаз, будуть палити на ґанку під‘їзду і ви як собака злюща будете з ними постійно гавкатись. Нафіга це треба? Звісно, якщо квартира вже є, то продавати завтра не треба, але якщо є вибір і є фінансовий ресурс, то перший поверх- то на дуже своєрідного поціновувача. Або якщо є запит саме на перший поверх (наприклад, треба зробити пандус для маломобільної людини, чи просто є старенькі, що погано вже ходять сходами).
Альфред Шнитке• 05 марта 2023
Ответ дляМеня не звали
Именно этих черных и больших больше нигде не встречала, кроме первых этажей. Это мой опыт.
Альфред Шнитке• 05 марта 2023
Ответ дляКурочка
В этом плане да. У нас в палисаднике ёжики бегали и синичку мы подкармливали. К коту в гости коты приходили и лежали в моих цветочных балконных ящиках.
Но украденные штаны с балкона оставили осадок. И решетки на окнах угнетают, ну и живность.
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Такие проблемы могут начаться на любом этаже. У меня через стенку жил одинокий мужик,помер, квартиру купили под сьем, хорошо,что хоть долгосрочный,но все равно вот нормальные соседи сказали будут сьезжать, с ужасом жду что там за новые экземпляры заедут, а то были уже всякие))
Меня не звали• 05 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Их кстати легко вывести в отличие от рыжих небольших
Альфред Шнитке• 05 марта 2023
Ответ дляОбнимашкина
Хозяйка квартиры тоже клялась, что в полу нет ни одной дырочки
Подозреваю,что она могла через окно забраться.
Альфред Шнитке• 05 марта 2023
Ответ дляМеня не звали
Они лезут по трубам
Обычных у меня никогда не было, они со мной не дружат.