genteestupida• 05 марта 2023

Арендаторы 2к Киев проголосуйте плиз

За сколько вы снимаете хорошие , имею ввиду евроремонт , удобное расположение , вся мебель и прочее , квартиры двушки Киев ? Спс
И снимали сами или риелтор помогал ?
Результат:
вже голосів: 104
61 (58.65%) Мне любопытно
18 (17.31%) 10-11
16 (15.38%) 15 и более
9 (8.65%) 12
0 (0%) 13
Anitia• 05 марта 2023
Сама знайшла в групі в ФБ, в гарному, як на мене, районі.

Стрекоза любви• 05 марта 2023
Можна я за подругу напишу. Знімає квартиру 2-ку з крутим ремонтом, посудомийкою, сушкою. Зі своїм чоловіком і котом. Казала, що 9 тисяч.
автор Болаболик • 05 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Та не верю :)) чтоб кто то под раздачу свою квартиру отдал коту и за 9 ть :))
автор Болаболик • 05 марта 2023
Ответ дляAnitia
В какой группе ?
Скай ОМалли• 05 марта 2023
За подругу напишу. 8 т плюс комуналка. Кінець Троєшини,хороший ремонт,4 поверх,консьєрж,гарне парадне,поряд класний парк,супермаркети,аптеки,гуртки,англійські,лего,гімназії і тд. Поки в дереті з дітьми,то лише чоловік їздить на роботу машиною.
Стрекоза любви• 05 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Ви спитали, я відповіла.
Стрекоза любви• 05 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Автор, вибачайте. Перечитала переписку 13500 плюс комуналка. Не знаю, чого мені в голові 9 засіло

автор Болаболик • 05 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
👍..
Байрактарочка• 05 марта 2023
4 роки назад знімала квартиру на героїв Дніпра. Неподалік від метро, 2кімнати, новий ремонт, 15к
автор Болаболик • 05 марта 2023
Ответ дляБайрактарочка
Да , раньше были такие цены , сейчас увы .
bespe4na_mavpa• 05 марта 2023
За 9 в святопетровском сдают 2ки
автор Болаболик • 05 марта 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
За 9 в святопетровском сдают 2ки
Это село ? Буча ?
Anitia• 05 марта 2023
Ответ дляБолаболик
В какой группе ?
«Риелторы - зло» називається :)
автор Болаболик • 05 марта 2023
Ответ дляAnitia
«Риелторы - зло» називається :)
Сейчас там админы какие то потерянные :)) размещают с опозданием все , и многое не актуально . Или вообще забывают разместить :))
Anitia• 05 марта 2023
Ответ дляБолаболик
А в що вас дивує? В договорі вписується відшкодування пошкоджень, в разі чого і все. Я з котом знімала квартири в різних містах в країнах і ніяких проблем.
автор Болаболик • 05 марта 2023
Ответ дляAnitia
Кот моей подруги сожрал мою квартиру , там просто был кап ремонт , поэтому все відшкодування в этом случае не покрывают убытков .
starlink• 06 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Это село ? Буча ?
Борщаговка софиевская