Кашка-маняшка• 05 марта 2023

Посмішка після ботоксу навколо очей

Вже 1,5міс. після уколів. І от раніше я посміхалася (сміялася) примружуючі очі (ну тому і зморшки пішли від сміху), а зараз не можу і мені здається, що в мене не посмішка, а оскал якийсь, бо очі не звужуються при посмішці.
Чоловік теж каже, що трохи незвично на мене так дивитися, але вже звикли.

А у вас змінилася посмішка після уколів зони навкого очей? Чи це я якась не така?...

п.с. уколами в цілому дуже задовлена, відразу мінус 5 років)))
Ёшки_Матрёшки• 05 марта 2023
Якось дивно, наче він відро ботоксу вкололи і лице маска))
Почекайте поки дія пройде і тоді більше не робіть

Уси-пуськи• 05 марта 2023
У мене міміка збережена майже. Тобто мружитися можу, просто зморшок менше при цьому.
Тишком_нишком• 05 марта 2023
Я вообще разницы не вижу, может вам много укололи?
автор Кашка-маняшка • 05 марта 2023
Ответ дляТишком_нишком
та хто його знає) я вперше робила, але різницю в посмішці з зубами бачу - скоріше став оскал
Ёшки_Матрёшки• 05 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Вам вилиці не кололи? Просто як гусячі лапки можуть вплинути на рот
автор Кашка-маняшка • 05 марта 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
колола ще гіалуронку в носогубки тоді ж.. Думаєте, це вона так вплинула, а не мʼязи навколо очей?... мені здавалося, що через очі як раз.
Ёшки_Матрёшки• 05 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ну я не лікар
Але досвід ін‘єкцій на обличчі великий
Я пов‘язала саме б вилицями як би філлер норм ьхтуди загнали, тоді носогубна підіймається і може вплинути на рот
Носогобна може те ж як може шо не так вкололи
Але от очі гусячі лапки ні як би не пов‘язала з впливом на посмішку, реально тоді коняча доза повинна біти шо б лице перетягнуло аж до рота
автор Кашка-маняшка • 05 марта 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну я не лікар
Але досвід ін‘єкцій на обличчі великий
ні, воно не перетягнуте)) просто з зубами посмішка наче не дотягує до тих кутів що раніше...