А що таке?• сегодня в 08:31
Чи однакові можливості для дитини в селі та місті?
В плані розвитку та дозвілля. Чи урівняв інтернет це?
Ламборджини• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
Что у вас все упирается в компьютер? Спорт , например, не связан с компьютером.
Ребёнок может быть в перспективе плавцом, боксёром, балериной. Но в селе нет никаких шансов даже попробовать. А творческие способности, не только танцы.
І це неправда) бо дійсно є різні села. Наприклад, настільний теніс. Найсильніша школа для дітей в Україні як раз в селі)
А у нас макарошки• 1 час назад
В селі дітям краще. А можливості не залежать від місця проживання.
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
О, старший багато чим) і це як раз той випадок, коли нуль користі) шахи, настільний теніс, тхеквондо, плавання, конний спорт) і так у більшості дітей. Якби вони не відвідували секції, було б абсолютно те саме. Більшість дітей трохи ходить туди, потім трохи сюди, потім ще кудись... І насправді це абсолютно не має сенсу. Діти трохи вміють плавати, трохи грають в шахи, теніс і т.д., але вони б все уе вміли абсолютно так само і без секцій, якби їх просто навчили батьки. Молодший займається плаванням, то тут одна секція і займається він шість разів на тиждень. То від такої секції користь є, і можливо в майбутньому він буде тренером з плавання.
Мені здається, ви знецінюєте.
Плавання і конний спорт точно доступні не кожному навіть в місті. Користь є, просто вона не очевидна. Чим більше різних занять пробує людина, тим більше в неї навичок лишається, більше коло спілкування, вміння вчитися новому
Миловидна леді• 1 час назад
Зараз почнуть вам вішати лапшу як у селі класно жити, набагато краще ніж в місті.
Ламборджини• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
Мені здається, ви знецінюєте.
Ні, користі немає) Можна абсолютно так само навчитись плавати без секції, як робила я і мої друзі в дитинстві. А конний спорт то взагалі велике питання... Виїздка ще якось, а конкур це травматично. Доречі, навіть виїздка не додала дитині здоров´я, а скоріше навпаки. В чому ви бачите сенс? Як заняття конним спортом допоможуть в подальшому житті?
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
В місті всі мами працюють?
Не всі. Половина не працює принаймні в декреті
А в селах 99% працює, навіть не отримуючи за це гроші.
Не беремо до уваги жінок програмистів-даунштфтерів. Це мізерний відсоток сільського населення
Миловидна леді• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Як це немає дозвілля? Хіба дозвілля це лише ігрова кімната в торговому центрі? В селі не менше дозвілля. Просто воно різне.
Яке дозвілля в селі? В клубі співать?
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
Заняття кінним спортом приносять підлітку величезну користь, яка виходить далеко за межі звичайного фізичного розвитку. Взаємодія з великою та сильною твариною формує характер і закладає фундамент для успішного дорослого життя.Ось як саме цей спорт допомагає підліткам у майбутньому:Психологічна стійкість та характерРозвиток відповідальності. Кінь потребує постійного догляду, годування та чищення, що вчить піклуватися про інших.Емоційний контроль. Коні миттєво відчувають страх або агресію, тому вершник змушений вчитися зберігати спокій у будь-яких ситуаціях.Впевненість у собі. Уміння керувати твариною вагою в пів тонни дає підлітку відчуття сили та віри у власні спроможності.Дисципліна та наполегливість. Регулярні тренування за будь-якої погоди виховують залізну внутрішню дисципліну.Фізичне здоров´я та навичкиКоординація та баланс. Верхова їзда задіює глибокі м´язи-стабілізатори, покращуючи поставу та контроль над тілом.Швидкість реакції. Тварина може діяти непередбачувано, що розвиває вміння миттєво приймати рішення в критичні моменти.Соціальні та кар´єрні перевагиЛідерські якості. Щоб кінь слухався, підліток має стати для нього впевненим і м´яким лідером, а не диктатором.Навички комунікації. Невербальне спілкування з конем розвиває емпатію та емоційний інтелект, що допомагає в роботі з людьми.Унікальне хобі. Кінний спорт виділяє людину в суспільстві та відкриває двері до спільноти однодумців з високим соціальним статусом.
Миловидна леді• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
уже вішають.. а ще виявляється в селі можна не працювати, і весь час приділяти дітям
Це вже останні роки якийсь комплекс неповноцінності у жителів села і вони вічно все доводять всім, романтизують село як місце проживання
Миловидна леді• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Кожному своє. Тут же доводять, що в селі немає розвитку. А це не вірно. Він є. Так він інший, але ніхто не знає, як краще. Бо ми ще не бачимо результатів.
Немає розвитку. Ну, якщо бібліотека і клуб хіба що. В школах якщо є секції. З містом це не порівняти
Ламборджини• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
Божечки, люди вже не можуть без ШІ шось самі вигадати
Ответ дляЛамборджини
розумієте що таке соціалізація, пошук себе, самореалізація? дитина пробувала себе в різних напрямках - не знайшла.. інша дитина пробує себе в різних напрямках - знайшла хоббі, а можливо і справу життя... дуже круто мати вибір
Ответ дляЛаскове телятко
А я бачу іншу тенденцію. В селах вже майже немає корів. Сучасні молоді жителі села майже не займаються господарством.
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Я росла в селі до 14 років і мені вистачило цього досвіду, щоб зрозуміти, що своїм дітям я не хочу такого дитинства
Я росла в селі до 17 років, це були найкращі роки життя, наповнені сенсом, життям. Дітей своїх теж виховую в селі, але, на жаль, села зараз не ті ((((