Пенять на зеркало• 05 марта 2023
Покажите свои ютуб каналы. Не могу ни как выполнить одно из условий монетизации.
Кому не жалко?
Пенять на зеркало
• 05 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Відповім на ваші питання, що саме ви не можете зробити? Кількість годин ( переглядів)? Чи кількість підписників?
Так, кількість годин переглядів.
Колгоспниця• 05 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Знімайте відео, робіть контент. Це щоденна робота, інакше нічого не буде.
Блин, совет на миллион))
Пенять на зеркало
• 05 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Мені вдалось підключитись тільки через півтора року, отримала 25 доларів через 5 місяців монетизації. Виживає найсильніший, закинула це діло(
Немає в мене бажання і сил(
А що знімали?
Колгоспниця• 05 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Нажаль не існує якогось секрету, це не інстаграм де накрутити можна.
Ну почему, там же есть всякие моменты, которые могут повлият на успешность канала- название, теги, стоп кадр. Это то, что я слышала от людей ведущих канал, думала, может, и здесь в теме что то существенное подскажут
Ответ дляКолгоспниця
Ні, це ніяк не впливає на новачків. Ютюб підсовує лише ’великі’канали. Які б ви теги не написали, вас ніхто не знайде. Ютюб це гугл, який працює на рекламі, йому не вигідно просувати малі канали, бо туди рекламодавець який приходить не дасть реклами.
Що я вже не перепробувала, зараз пробитись дуже важко
Трактор Віка• 06 марта 2023
Я знаю одну дівчину знімає різне, така нужна, але переглядів купа і підписників.
Пенять на зеркало
• 06 марта 2023
Ответ дляТрактор Віка
А як канал зветься?