Идууу--уууу блин• 05 марта 2023

Буду знов клянчить. Всі сюда. КРЕМ

1) які інгрідієнти шукать в кремі з спф на літо?
1.1.) може краще крем і крем-екран? В два шара? (Не подобаються склади щось, немає догляду як такого)
1.2.) чи може так і брати - нікчемний в поані догляду крем з спф, а щось доглядове (конкретне) брать собі на ніч? Що?

2) Як це - наносити крем кожні дві години перебування на сонці?, якщо я перебувати можу на ньому з мейком? Або без нього, але влітку ща дві години шкіра доволі несвіжа

Я знов не маю сечі це видержувати. Сечі вибору номер 2

3) дайте приблизну схему, хто вдень маже оюбий спф, а щось корисне робить вночі
Смурфетта• 06 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Я там прочитаю, что сидя в офисе без спф каждые 2 часа, я себе рак кожи заработаю?
Ви на сонце зовсім не виходите чи що? Хтось жариться все літо і нічого а хтось мажеться кремами і иає онко. Ніхто точно не знає, кому яка жоза буде критична УФ

Ло Шарик• 06 марта 2023
Мої косметологи завжди радять виключно на фізичних фільтрах:Marini,Filorga,HydroPeptide
У санскріні має бути обов’язково таких два компонента як: діоксид титану та оксид цинку
Смурфетта• 06 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Але їх все одно треба поновлювати, на весь день не вистачить
Пліткарка• 06 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Потому что это те 2 именно физических фильтра. Остальное - химия.
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляФсеСама
Основна задача СПФ -захист від сонця. Тобто не варто там шукати якогось реального догляду.
Ви не зрозуміли взагалі. За шкірою доглядати треба? Треба. Літом/(завжди) потрібен захист від випромінювання? Потрібен.
Тобто мотрібен крем з спф. Але. Я помітила, що крем без спф зазвичай мають гарний склад - там є пантенол, олії, кераміди, пептиди, кислоти, ніацинамід, вітаміни різноманітні…..
А крем з спф - чогось гліцерин, і всяка фігня
Я не шукаю щось надприроднє. Просто не розумію - якщо такий білний крем влітку, то ща рахунок чого ми маємо доглядати за шкірою
Як варіант сиворотку обов‘язково. З неї - догляд, а крем чисто як екран….і кожні дві год пудру
Ирина Малинка• 06 марта 2023
Влітку, коли підбирала собі спф, консультант в магазині запевняла мене, що на хімічних більш надійний і можна не поновлювати 5-6 годин. А на фізичних - 2-3 години. В мене їх було 2, але користуватись ними я не змогла. Той, що на фізичних, в мене був missha, мав сатиновий фініш і обличчя блищало постійно від нього. На хімічних взяла також корейський, але ним я користуватись не змогла - в мене через пару днів почалась алергія на нього. І, якщо честно, я не можу влітку наносити спочатку доглядовий крем, а потім ще й спф. Вдень як вийдеш на вулицю з таким бутербродом, то шкіра просто блищить вже через 5 хвилин
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Автор наношу спф ежедневно сверху удодового крема . Если долго на солнце , мажу и в течении дня( с собой мини версия всегда)
Прям на неочищену непротонізовану шкіру?
А чого не пудру с зпф обрали?
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Чого ви так думаєте? Яка різниця в формі крему це буде чи порошку? Ліки же випускать в різних формах, чому спф ні?
Думала має якась плівка обов‘язково бути. Від крему плівку уявляю, від пудри - не зовсім
УжеВотДа• 06 марта 2023
Вот мой идеальный спф. На химических фильтрах, в городском режиме не требует обновления 6-8 часов. Безумно лёгкий, впитывается мгновенно, не оставляя жирного блеска. Под макияж идеален. Ещё и ниацинамид в составе

НеГолосую• 06 марта 2023
Гугл переводчик перевел с русского языка?)))
Смурфетта• 06 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
До чого тут плівка? Головне склад і присутність сонцезахисних компонентів, форма не має значення
Ло Шарик• 06 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Я оновлюю лише на морі або в горах)
У місті потреби такої немаю, бо ж не знаходжусь на вулиці весь день
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Почитайте и минеральной пудре с спф. Вас ждёт много открытий.
Я уже лет 7 покупаю.
Мабуть час спробувать
Чула, але я якось скептично віднеслась
Це суттєво прояснить ситуацію, бо намазування на брудну шкіру крему викликає у мене колапс мозку
НеГолосую• 06 марта 2023
Ответ дляОдни_мысли
Звісно, якщо ви не вчили мову то вам нічого не зрозуміло!
Не перегибайте палку
Смурфетта• 06 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Я оновлюю лише на морі або в горах)
Так ви нанесли зранку, дія спф 2 години, ну хай 4. В обід вже все. І що? Більше на вулицю не виходите?
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
А вони якось пояснили, чому саме фізичні?
Вони ж такі густі, білі
Крем під памперс тоже з оксидом цинка он)) білий як жопа японця
Блинчик Мой• 06 марта 2023
Я купила собі крем урьяж 50 спф, мені не підійшов, можу продати.
Мрію про космос• 06 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Часами на солнце я не нахожусь никогда. Даже на отдыхе всегда только под зонтом, а если надо пройтись в тунике с длинным рукавом.
Я вижу примеры людей, которые склонны к пигментации и мажутся всем чем можно. Все равно их СПФ не выручает. На отдыхе пользуюсь, в условиях города, только тональным с СПФ, пудрой, но не каждые 2 часа точно. Особо по этому поводу не переживаю, если честно.
Блинчик Мой• 06 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вони ж такі густі, білі
Оце з фізичними мені і не підійшов. Викинула на вітер 800 грн тільки.

Чемна панночка• 06 марта 2023
В мене догляд/Тінт з тоном
Захист 50 і не має проблеми
Чому так все ускладнювати ?
Смурфетта• 06 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вони ж такі густі, білі
Вам же вже писали, що різний механізм дії. Фізичні тупо відражають, а хімічні в процесі хім реакції.
Фізичні білі, бо має бути певний шар для оптимальної дії. Ці крема завджи наносять товсто
Задолбулька• 06 марта 2023
Спрей берите , этот хороший
ФсеСама• 06 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Доглядати за шкірою що влітку, що взимку потрібно за рахунок різноманітних доглядових засобів - сироваток, кремів, тоніків, масок. І це окремий продукт від СПФ.
Смурфетта• 06 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Ну я теж тільки зранку користуюсь, можу поновити, якщо тільки знаю, що буду довго на вулиці. Але це ж неправильно. Думаю про пудру ще.
Пігментації не маю, якщо що. Але скоріше це генетика.
Ло Шарик• 06 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вони ж такі густі, білі
Безпечні і ефективні
Ло Шарик• 06 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Я працюю в офісі з 9 до 19, ввечері УФ не такий активний
Сиреневенькая• 06 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Аааа, тобто ви теж такого не чули
Я вже думала я одна така..
Прошу
Чим частіше наносите, тим швидше підете купувати нову упаковку.
М-маркетинг
Я взагалі користуюсь кокосовим маслом.
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Я оновлюю лише на морі або в горах)
Як ви відчуваєте настання потореби?
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
В мене догляд/Тінт з тоном
Захист 50 і не має проблеми
Чому так все ускладнювати ?
Щоб використовувати правильно.
автор Идууу--уууу блин • 06 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
То вы разницу пишете
А я у нее спросила, почему ее косметолог именно на физ настаивает