frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
У вас вуха не проколоті? Бо я коли була молода зелена теж віддавла, бо в мене вуха не проколоті. А тепер думаю от дурне.
Ні, проколоті.
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Балувати продовжив, але переключився на інше, то в Італію ми поїхали, то він будиночок у горах та за містом зняв, де красиво, квіти та інше. Дитину просто завалив всім.
Ну вот классно же!!!
Так, будете в Италии, переключайтесь на винтажные украшения и сумочки
и платки Gucci )))
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ну вот классно же!!!
и платки Gucci )))
Моя сумка це наплічник, де іграшки для дитини, перекус та гігієна
Яжемать
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Яжемать
Отлично)
В рюкзак ещё больше влезет)))
В тиктоке были видео итальянских бабушек в норковых шубах)
Сидят, сплетничают за бокалом
Вот идеальная пенсия)))
В рюкзак ещё больше влезет)))
Сидят, сплетничают за бокалом
Вот идеальная пенсия)))
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Так одно другому не мешает. В хозяйстве должны быть разные сумочки и рюкзачки
Немає у мене жіночності. Штани, джинси, кросівки та худі оверсайз. На голові гулька і вперед. Які сукні, які прикраси, про що ви
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Отлично)
В рюкзак ещё больше влезет)))
Сидят, сплетничают за бокалом
Вот идеальная пенсия)))
В рюкзак ещё больше влезет)))
Сидят, сплетничают за бокалом
Вот идеальная пенсия)))
І ви туди ж. На старості років сидіти десь в Італії з вином. У мене такий один вже є
Леди на мопеде• 06 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ого сколько вы накатали пока я блины жарила )))
Не все ж такие казяйки как вы. Я толтко с дивана встала))
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я его поддерживаю полностью!
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Вот я тоже так выгляжу. И мне удобно и пофиг, что кто думает.
Я за редким исключением вылажу из спортивных костюмов и джинс... Босс всю зиму на кашемировые говорил ’о, снова Тонька в пижаме на работу пришла’
Достала каблуки, мне кажется я разучилась на них ходить))