mmi583@mail.ru• 06 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Так что сделал то? А то всякое думается.
А, все, вы дописали
Дописала ))) бо не те жала поки писала
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Не. Она фото своё выложила в хвылювалочке недавно
. Очень красивая.
Но если тут создать тему с её фоткой, то обосрут до потолка
. Очень красивая. Но если тут создать тему с её фоткой, то обосрут до потолка
Я сама с этим справлюсь)))
Все свои недостатки знаю и не скрываю)
Вытягивает характер и сиськи
Все свои недостатки знаю и не скрываю)
Вытягивает характер и сиськи
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Это по молодости, по глупости
Прикраси мені не цікаві, авто, техніка, одяг, інше є. Неправильна я жінка.
Сестры Гримм• 06 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Бочку вина і ящик бринзи
ого у вас запроси. Чи то на нас на всіх?
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
А с мужа потом выкуп потребуем
Как в вожде краснокожих ещё чтобы не пришлось самим доплачивать)
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Нє. Тоді потрійна вигода буде. За повернення вже дві бочки і два ящика)
Каждой
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Я давно вам это говорила, так вы обижались
Яка є. Коли влітку він мені припер сережки ні з того, ні з чого. Я аж присіла. Віддала обратно тоді.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Колись дзвонить мені чоловік і каже, пішли в кіно. Вівторок, 17.00 вечора, в кіно одна Попелюшка ( та версія де вона в синій такій пишній сукні). Ми взіли вино, сир, шоколадку і пішли на Попелюшку. В залі були лише ми і дві мами з доньками. І той момент коли героїня розкручується в платті мій благовірниц на всю залу після півпляшки вина видає фразу «прям як ти на весіллі»‘. Я готова була в те плаття ще раз влізти
)))
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Эй!!! Вы шо????
Приняли с улыбкой, поблагодарили, пару раз надели...
А то подумает вдруг хорошенько, и перестанет баловать(((
mmi583@mail.ru• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
У вас вуха не проколоті? Бо я коли була молода зелена теж віддавла, бо в мене вуха не проколоті. А тепер думаю от дурне.
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Эй!!! Вы шо????
Балувати продовжив, але переключився на інше, то в Італію ми поїхали, то він будиночок у горах та за містом зняв, де красиво, квіти та інше. Дитину просто завалив всім.