Кожугетовый ансамбль• 06 марта 2023
Купила сапожки, вагаюсь
Забігла на днях в секонд, купила сапожки, а тепер вагаюсь, чи не надто вони старомодні і стрьомні? Купила їх бо вони мега зручні, якісна шкіра, ну і ціна звісно. Я не супер модниця, взяла їх на кожен день ходити, живу в маленькому містечку, тобто якихось фешн критиків думаю тут немає, і звісно з мене їх ніхто не зніме))) але все ж, що скажете?
Результат:
вже голосів:
547 (53.16%)
Нормальні, можна носити
482 (46.84%)
Стрьомні, краще нетреба
Королева спама• 06 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Дякую. Я зробила акцент на торговій марці не тому, щоб всі розуміли що це ФІРМА, а просто, для розуміння що вони дійсно якісні та добротні.
Автор, честно, видно и так, что они качественные, если это основной критерий для вас, то вообще не сомневайтесь….
Кожугетовый ансамбль
• 06 марта 2023
Ответ дляМій не такий
Зараз як почнеться срач: фу, не модні!))
Вийдеш на вулицю, де ви, модниці??! А на кідстафі сама фешн еліта)
Скажу по чесному. Собі б не купила, навіть за супер дешево, бо дійсно такі зараз не актуальні. Але я живу вже багато років за кордоном і одягаюсь з массмаркету: zara, h&m, Stradivarius, pull&bear, mohito, Reserved, Massimo Dutti, Ochnik і тп. Але ще не забула як воно було у 2014 жити на 2800грн/міс. Я вдягалась на ваговому секонді і раділа якщо могла купити собі щось у день завозу. Бо вбрання з базару чи бутіків було для мене зіркою в небі, чесно кажучи.
Тому, автор, нікого не слухайте, чоботи видно що шкіряні. Якщо зручно - носіть звичайно! Буде фінансова можливість, купите собі ще пару модних десь на вихід мати. А на кожен день головне щоб зручно! Зараз мода на такий квадратноватий носок. Довгий тонкий теж модний, хоч і досі є великий вибір з круглим. І коричневий колір це класно! Можна гарно обіграти з верхнім одягом і восени буде на фоні осінньої природи досить стильно.
Дякую. Справа в тому, що в мене є і на вихід, і під плаття чи костюм. Загалом в мене багато зимового взуття. Чомусь, тут багато людей подумали що це одні єдині і в них і в офіс і на прогулянку))) звичайно ні. Ці придбала бо вони дійсно мега зручні, і теплі, а от в тих що на вихід, в багатьох важко ходити на кожен день, то десь піджимають, то незручно взувати швидко, багато причин.
Оце так цабе• 06 марта 2023
Хто пише модно не модно, капєц, яка мода коли ясно що це для зручності? Це класика зручності і якості. А оті носкі тупі квадратні, чи острі, то ж на інші потреби. Доречі, які ж вони страшні ті квадратні носи.
Мотористка• 06 марта 2023
Что-то надо делать с шнурками - эти узлы в глаза бросаются(
Носите с удовольствием, автор)
По ним видно что сапоги качественные и дорогие. А есть фото на ноге?
Носите с удовольствием, автор)
Кожугетовый ансамбль
• 06 марта 2023
Ответ для_Астрея_
Обожаю тимбы. Поздравляю вас с покупкой.
Дякую)
Мій не такий• 06 марта 2023
Ответ дляАннуитет
Да, всегда одеваюсь красиво))
Чудово!
Але не в усіх є така можливість. А буває й нема потреби, є люди повноцінно щасливі в незалежності від того у що одягнені.
KROX@• 06 марта 2023
Тимберленд уже им не такой, понимаешь! Автор, не слушайте никого, добротные сапоги! Шнурки только можно новые, но такой ширины еще и не найти
Мій не такий• 06 марта 2023
Ответ дляША все! я пришла
Хотите сказать у автора секси сапожки?
В автора якась діяльність чи мета щоб виглядати сексі? Певно я впустила якесь повідомлення...
Джинцы на Флиси• 06 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Автор, если у вас есть другая обувь, ещё и много, вообще непонятно, куда носить эти. Но 200 грн сейчас не деньги, если обуете их пару раз, уже не зря купили
Мій не такий• 06 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А что их только в 16 носят что ли? Все в разных возрастах хотят быть модными!
З чого Ви взяли що всі хочуть бути модними?) Повірте, не всі!
Кожугетовый ансамбль
• 06 марта 2023
Ответ дляМотористка
Я про шнурки - сделайте их как на сайте)
Дякую))), зроблю так.
Не за Будка• 06 марта 2023
Ответ дляKROX@
В ларьках для шиття багато є різних шнурків, і вузькі, і широкі різних кольорів. Малий браслети робить з шнурків, то йому часто купую.
ША все! я пришла• 06 марта 2023
Ответ дляМій не такий
))) про автора не знаю, человек откоментировал челси другой девушки что у Автора нормальные, а те антисекс)))) в сапожках автора секси образ попробуй создай, моя буйная фантазия подбрасывает что то из разряда фэнтези, кожаную юбочку и корсет со шнуровкой
Украиночка• 06 марта 2023
Тимберленди купили?))) Вы хош, не хош, а теперь модница! Классные и качественные сапоги, носите и не вагайтесь!
Так а что собственно, в них не так? Тем более тимберленды...
ША все! я пришла• 06 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Зачем вы покупаете неудобную обувь
лично мне странно представить человека у которой Много обуви покупающие такие сапоги, неужели среди большого количества зимней обуви все неудобные,,как так можно покупать
Украиночка• 06 марта 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Как для 38 лет,мрак. Но цена нормальная, носите,если уже купили
А что не так для 38 лет?
Мій не такий• 06 марта 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну вы сравнили Ваши фото и фото автора
А де я зрівняла?) Написала що такі як у автора на кожен день можуть бути, бо якісні та зручні. А якщо захочеться модні і буде можливість придбати ще пару, порадила на які фасони варто звернути увагу)
У людей по-різному з фінансами, особливо зараз..
Тому якщо купила, значить хоч трохи та сподобались. І нема в автора цілі бути супер модною. Я вам скажу, зараз мода настільки стрімка, що не встигла я минулої зими купити ботфорти чорні на високій підошві, як у цьому році бачу вже зовсім інші тренди на взуття.. Тому основне щоб було комфортно і по кишені. Сказала доця що скінні джинси вже не модні, купила собі кльош від бедра, вдягла вдома, вона каже: мама, такі вже не модні)) я кажу: ти ж сама 2 місяці тому казала що скінні не модні, треба кльош! А вона: то було 2 місяці тому, зараз вже карго)) Так що не вгонишся за модою якщо не задаватись метою і не обновлювати гардероб кожних кілька місяців.
Електрохарчування• 06 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Ну звісно, що це не в офіс, це і так зрозуміло))) це сапожки щоб пройтись в магазин чи на прогулянку, коли слякоть.
Для прогулянки, коли багно, дощ і тд, це взуття те що треба. Тімбери якісне і добротне взуття.
Кожугетовый ансамбль
• 06 марта 2023
Ответ дляША все! я пришла
Зачем вы покупаете неудобную обувь
якось так виходить, в мене проблеми з лівою ногою, якщо на правій добре, то на ліву завузька, якщо на ліву добре, то на правій надто широко. Коли міряю здається клас, буду носити, кілька разів взула, і щось майже завжди нетак. Є ще одні, дуже мені подобались і зручно сіли але коли в них виходиш в дощ, чи коли хоча б мокро, це повний капець, ззаду заляпана болотом по шапку
, це при тому що в будь-яких інший такої проблеми і близько немає.
Добра, коли сита!• 06 марта 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
А я купила себе вот такие на работу ходить. Выглядят вроде норм. Но резинка немного давит, интересно, разойдется немного по ноге? Сапоги кожаные
Вы прикалываетесь ?
Это ж полная безвкусица
Этожзвяздаяегообожаю• 06 марта 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Я всегда думала, что эти резинки для того, чтобы ушивать по ноге
Украиночка• 06 марта 2023
Ответ дляМотористка
Какие классные!
Соня-сонятко• 06 марта 2023
Ответ дляМій не такий
Здесь почитаешь, так все прям шанели и диоры. А тимберленд это моветон.
Янгол в камуфляжі• 06 марта 2023
Ответ дляМій не такий
Вчера в аутлет Интертопа были зимние замшевые Кларкс без брака по 700 грн. Но автору добраться до города наверное неудобно. Обувь эту не постирать, это не кроссовки,которые можно в машинку закинуть. Не известно кто в них ходил, как обработать?
мистерЛяпсус• 06 марта 2023
Глянула фото-добротные,классные сапоги.Почитала коменты-🤦фешн змеи.
Творю чудеса• 06 марта 2023
Тимбы удобные и почти неубиваемые. Вам в них по ресторанам ходить? Нет. Приемлемый вариант на снег, слякоть, ноги будут сухие и в тепле.