Помидорина• 06 марта 2023
Що порадите з доларом?
Сьогодні долар ще трохи впав. Чула різні протилежні прогнози. Хтось пророкує, що буде падати до 35-36 грн. А хтось пише, що це тимчасово, треба скупати, нижче 38 не буде, а потім знов стрімко зросте. Які Ваші дії? Що підказує інтуїція? Слід купувати чи ще почекати? Ціна питання - кілька тисяч.
Результат:
вже голосів:
139 (77.22%)
Треба скупати зараз
41 (22.78%)
Ще слід почекати кілька тижнів
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляВельшановна
А как результат смотреть?
Виберіть один з варіантів. Радите купувати чи радите ще чекати - от і побачите результати)
Голубец• 06 марта 2023
Получили зп и купили 300$ на прошлой неделе. Так бы уже потратили на что то.
Так же делала и при большем курсе. Меня разница на 200-500 не спасет. А $ лежат и душу греют
МадамОхмури• 06 марта 2023
Автор, купую весь час, коли є вільні кошти. Гратися в ці ігри ще. Гривна обесцінюється. Так написали ніби у Вас мільйони.
Снежнакомка• 06 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Теж так роблю)
МадамОхмури• 06 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Теж так роблю)
Іноді це 50$, іноді 2 тис.$ А так гривні з´їдяться.
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляГолубец
Окей! Чудова відповідь! Щиро дякую! Мені й чоловік так радить. А то я зараз трохи жалкую, що купувала по 40,90. А зараз курс 38,90 і трохи навіть нижче.
МадамОхмури• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Тю, я й по 42 купувала, і нормально
На паровозе• 06 марта 2023
Я два раза спрашивала, и два раза получала противоположные советы) Никто не знает, или знает, но не напишет.
Забагаловка• 06 марта 2023
Я вже догралася до війни. Коли він був 28, тоді 33, а я все ще про щось думала. А зараз є, йду і беру.
Чесно брешу• 06 марта 2023
Автор, на какой период времени вы планируете брать доллар? Если для хранение на долгое время (год и больше) то в перспективе это выгодно.
ВільнаНазавжди• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Купіть на половину суми, через декілька тижнів докупите на іншу половину
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Ні, я не з´їдаю. Я дуже заощадлива. Але отак ці гривні й зберігаю і накопичую потрохи (
Добре, що радите їх збуватися.
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
І я так само. Останній раз до війни брала по 26 грн, потім майже рік не купувала, а вже від 40 грн знову почала купляти
Яжбоматуся• 06 марта 2023
Всегда весной доллар падает, в августе поднимается. Речь о живом долларе. Цена на него саморегулируется.
Если вам нужен доллар для краткосрочного вложения, то это не очень хороший вариант . Потеряете на курсе. Если на долгосрочное пару лет, то не стоит смотреть на курс . Все равно поднимется.
ВільнаНазавжди• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Добре, що радите їх збуватися.
Можна ще такий варіант- купляйте евро
Ванна Тазиковна• 06 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
Скоро буде 36 грн за один зелений.
Откуда догадки?
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляЧесно брешу
Так, виключно для збереження з прицілом на купівлю чогось значного у майбутньому. Ще квартиру сину може куплю. Або нову машину, бо в нас 2006 року і іноді ломається.
ЯспАкойнаЯ• 06 марта 2023
Купить евро. Если нет, купить доллар. Это по-любому выгоднее, чем в гривне. У меня тут деньги на квартиру лежат частично в долларах, а вы о нескольких тысячах переживаете)
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
Скоро буде 36 грн за один зелений.
Це точна інфа з прогнозів фінансистів чи просто ваше міркування?
Редиска Я• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Моє міркування і не більше.
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Євро навпаки: було до НГ і по 39 грн (нижче долара), а зараз по 41 грн
Пацаааааааан• 06 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Може, в автора теж на квартиру лежать, а вона докупить лише трішки зараз. Що ж ви так знецінюєте одразу?
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
Моє міркування і не більше.
Зрозуміло.
Бо курс НАЦБАНКУ чогось не поспішає падати... Оце й насторожує.
Пані з калабані• 06 марта 2023
Подивіться статистику за попередні роки, завжди десь у цей час коливання
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
Дякую! Ви праві, трохи є
На квартиру ще не вистачить, але вже на половині шляху.
ЯспАкойнаЯ• 06 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
Она конкретно написала сколько
Последний вагон• 06 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
Скоро буде 36 грн за один зелений.
З якої радості? Ви ж бачили ціни в магазинах, підстав для зниження курсу 0.0. На такі копійчані коливання при невеликій сумі покупки взагалі немає сенсу звертати увагу.
Помидорина
• 06 марта 2023
Ответ дляПані з калабані
У минулому році в цей час якраз скакнув угору.