Помидорина• 06 марта 2023

Що порадите з доларом?

Сьогодні долар ще трохи впав. Чула різні протилежні прогнози. Хтось пророкує, що буде падати до 35-36 грн. А хтось пише, що це тимчасово, треба скупати, нижче 38 не буде, а потім знов стрімко зросте. Які Ваші дії? Що підказує інтуїція? Слід купувати чи ще почекати? Ціна питання - кілька тисяч.
Результат:
вже голосів: 180
139 (77.22%) Треба скупати зараз
41 (22.78%) Ще слід почекати кілька тижнів
В танке• 06 марта 2023
Ответ дляГолубец
Получили зп и купили 300$ на прошлой неделе. Так бы уже потратили на что то.
Так же делала и при большем курсе. Меня разница на 200-500 не спасет. А $ лежат и душу греют
Тоже так делаем. Когда небольшими суммами покупаешь, разница вообще не критична. А выгадывать и потом все равно локти кусать - ну нафиг) И так достаточно поводов есть, чтобы переживать. А еще покупаю то доллар, то евро. Чтобы не хранить все яйца в одной корзине.
Приму в дар• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Окей! Чудова відповідь! Щиро дякую! Мені й чоловік так радить. А то я зараз трохи жалкую, що купувала по 40,90. А зараз курс 38,90 і трохи навіть нижче.
Я и по 42,90, и по 22 когда-то покупала. Покупаю всегда, когда есть за что, при любом курсе.
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Она конкретно написала сколько
Це докупити зараз хочу, є вільні гривні на пару тис. валюти. А скільки є - я не писала)))
40каградусная• 06 марта 2023
Якщо ви з щомісячного доходу по трохи будете купляти, то в будь якому випадку це буде вигідно в майбутньому.
Я от останній раз по 43 купляла, щоб заощадження в гривні не тримати, бо ’скоро буде по 50’, а після цього більше не купляла, нема надлишку гривень. То я конкретно протупила, бо в мене заощадження не на довгу перспективу, тепер втрачу на курсі.
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Всегда весной доллар падает, в августе поднимается. Речь о живом долларе. Цена на него саморегулируется.
Если вам нужен доллар для краткосрочного вложения, то это не очень хороший вариант . Потеряете на курсе. Если на долгосрочное пару лет, то не стоит смотреть на курс . Все равно поднимется.
А я раніше помічала, що до до 1 вересня (кінець серпня) курс знижувався і до НГ так само. А потім стрімко зростав. Отже рік на рік не виходить.
ЯспАкойнаЯ• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Да, я так и ответила.
Если бы вы написали, что переживаете за накопления, тогда другой вопрос.
А докупить несколько тыс, какая разница по какому курсу? Если все равно нужно копить.
Я и по 42 доллар покупала год назад. И по 50 буду покупать, это надежнее, чем иметь сотни тысяч гривны на руках.
Но сейчас покупаю евро
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Да, я так и ответила.
Но сейчас покупаю евро
Дякую! Зрозуміла.
Голубая фишка• 06 марта 2023
Ответ дляГолубец
Аналогично. И по 41 покупала, не жалею, а то уже бы накупила всякой ерунды.
Голубая фишка• 06 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
Скоро буде 36 грн за один зелений.
А что война уже закончилась или экономика поднялась? Для резкого падения доллара нужны основания.
Сорока белобока• 06 марта 2023
Автор, я ещё в прошлом году здесь писала, что не будет доллар по 50-60-70 как здесь прогнозировали . Будет на уровне 36-37.
КрестьянинДиор• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Виберіть один з варіантів. Радите купувати чи радите ще чекати - от і побачите результати)
Ну и логика, щас тут вам понаставят галочки.
автор Помидорина • 06 марта 2023
Я теж біля обмінників, які не закриті, наприклад, у супермаркеті, коли підхожу дивитися курс, помітила, що зараз люди переважним чином питають наявність та купують саме Євро.
Розумна Губка• 06 марта 2023
Автор, якщо вам дол потрібна, як заощадження, то чому не купуєте по 37.45 на депозит?
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Мені треба думки людей. Звісно це лише їх міркування, але ж на загальну картину, коли понад 100 порадниць проголосує, це ніяк не вплине.
Тут не може бути третього варіанта:
Купувати зараз
НЕ купувати зараз.
Хай ставлять галочки.
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляРозумна Губка
Так, я один депозит у Приваті відкрила. Як раз по 37,45 і була дуже задоволена. Але... саме з того часу він почав падати в обінниках. А курс в Приваті для депозиту так і не змінився. Це місяць рівно пройшов)))

То як порадите, ще один депозит відкрити чи почекати: вдруг впаде?
Безпринципова• 06 марта 2023
Не думаю, что в ближайшее время гривна укрепится.
Розумна Губка• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина

Я так трішки заробляю, навпаки здаю і потім купую на депозит, то чекаю щоб підріс. З мене порадниця така собі.
автор Помидорина • 06 марта 2023
А може після війни він впаде до довоєнного курсу? Буде по 26-27 грн. І ми будемо жаліти, що були дурні й скупали майже вдвічі дорожче?
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляРозумна Губка
А Ви теж тільки в Приваті депозити відкриваєте чи ще в інших банках. Хтось порадить Ощадбанк чи Укрсіббанк?
Чи там стрьомно?
Розумна Губка• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Чи там стрьомно?
В Ощаді нема такого дерозиту. Є в Монобанку і Абанку
автор Помидорина • 06 марта 2023
Якщо в мене один депозит в доларах в банку відкритий. Рівно два місяці чекати його завершення. Чи можу я знову відкрити депозит?
Я в дамках• 06 марта 2023
Якщо гроші є, купуйте. Хто його знає, що завтра буде.
Я також купую по трохи 50-300, як вийде з кожної зарплати і не дивлюсь, по чому на той момент.
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляРозумна Губка
Дякую
Розумна Губка• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Можна на 100 тис в міс. Щомісяця так можна. По закінченню депозита, можна забрати і знову відкрити
А що таке?• 06 марта 2023
Ответ дляПомидорина
можете. депозит не больше,чем 100 тыс грн за раз.
Ніколи не збрешу• 06 марта 2023
Інтуіція і власний досвід показав, що коли гроші трималися в гривні був попандос. Всі пам’ятають коли курс з 5 поступово став 8, в той час гривню вдалося перевести в $ по курсу 6,20. Більше заощаджень в гривні я тримати не буду ніколи
автор Помидорина • 06 марта 2023
Настільки впала оренда в Києві. Я колись максимально здавала однокімнатну квартиру в хрущівці (але цегляній, біля метро і в парку) по 550 у.е. А зараз беру за неї менше, ніж 200 у е. Це при тому, що ціна на меблі й техніку зросла. Ну і на ремонтні роботи теж.
Семена рукколы• 06 марта 2023
Евро покупайте
Зубачистка• 06 марта 2023
купуйте євро. долар не беріть, євро буде капець як рости.
без коментарів
автор Помидорина • 06 марта 2023
Ответ дляЗубачистка
без коментарів
Добре. А чому так? Він надійніше? Він буде знову рости?