Впустят ли ребенка в Украину если загран паспорт просрочен еще до войны. Эвакуционный поезд в Польщу пропустили и поставили штамп 10.03.22.
В консульство с трудом записались и как на зло в этот день сломалась техника. До сих пор не можем записаться на термин.
Что делать? Нам надо вернутся домой июнь месяц.
У нас с мужем загран нету. Есть Укр биометрический и местный паспорт на 2 года (кто знает он зеленого цвета).
Что нам делать? Куда обращаться?
Свидетельство о рождении есть.
Что нам делать? Куда обращаться?
Свидетельство о рождении есть.
Я влітку робила так - відомості про дитину вписала в консульстві в свій закордонний паспорт
Виїжджали через Польщу в листопаді, дивилися свідоцтво про народження дитини
Там же бачила, хто з українським паспортом, оформлювали довідку на повернення в Україні, термін її дії місяць
Ответ длясладкий_ноябрь
В Украину впустят
Обратно нет
А мы не собираемся выезжать снова. Разве может быть когда нибудь просто отдыхать поедет в Египет с моими родителями или как я в детстве побывала по две недели в Норвегии и Германии .
Ктому времени паспорт будет продлен.
Миленька Лебідко• 06 марта 2023
По темі, у мене батьки робили довідку в консульстві. Кажуть, що без неї навіть не випустять з ЄС. Але я не знаю, чи це так.
Машенька Ивановна• 06 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
У вас можливо взагалі не було ніяких документів
Миленька Лебідко• 06 марта 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
Так у автора також немає закордонного паспорта. ’У нас с мужем загран нету. Есть Укр биометрический и местный паспорт’
У моїх батьків український паспорт-книжка є. Зараз ще є німецький Aufenthaltstitel + ця довідка з консульства.
Машенька Ивановна• 06 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
У автора достатньо документів щоб повернутися додому)
Машенька Ивановна• 06 марта 2023
Ответ дляЛеска
з якої причини мають не пустити громадянина України?
Тільки один варіант ,якщо взагалі ніяких документів нема на руках)
Миленька Лебідко• 06 марта 2023
Ответ дляЛеска
укр біом закордоний у вигялді книжечки, всередині чіп де все записано.
Вона написала так ’У нас с мужем загран нету. Есть Укр биометрический’. Тобто це не закордонний паспорт.
Миленька Лебідко• 06 марта 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
Сподіваюсь. Я ж кажу, що не знаю цього напевно. Просто коли людей на початку масово пропускали без закордонних паспортів, лише з паспортом внітрішнім українським, мої батьки так само заїхали в ЄС. Але потім вже це припинили, і сказали, що для виїзду з ЄС потрібно хоча б довідка з консульства. Що мої батьки і зробили.
Protruziya• 06 марта 2023
Ответ дляМарина-af26
Ктому времени паспорт будет продлен.
Автор, едьте, проблем не будет. Со мной ехала в Украину мама с ребенком, у которого только свидетельство о рождении было. Все ок.
Назад без паспорта не впустят, в Украину без проблем.
Protruziya• 06 марта 2023
Ответ дляA no name
Для перетину кордону потрібен чинний документ. Дитину не випустять поляки, чи який перший кордон буде.
Автор, вам треба зробити свідоцтво на повернення дитині, з ним пропустять.
Ничего не нужно, пустят поляки без проблем.
Машенька Ивановна• 06 марта 2023
Ответ дляA no name
Громадянина України впустять в країну навіть просто з свідоцтвом про народження,це є чинний документ)якщо нема геть ніяких документів тоді складніше звісно
Ответ дляProtruziya
Мы собираемся 3 поездами ехать. Мюнхен- Берлин, Берлин- Львов (скоростной), Львов-Киев.
Ответ дляМашенька Ивановна
Як ви зібралися перетинати польський кордон без чинного документу? Не пишіть дурниць. Є чіткий порядок перетину кордону, чинний документ - обов´язковий. У дитини автора він недійсний. Автора пропустять, дитину завернуть. Це якщо по правилам. Можете у страж гранична зателефонувати, щоб переконатися в цьому.
Ответ дляМашенька Ивановна
Свидетельство есть.
Ответ дляИВА
Їхала минулого тижня, в автобусі була подібна ситуація - поляки без проблем випустили нашу маму з дитиною з внутрішнім паспортом і свідоцтвом, на українському паспортному контролі бурчали що треба довідка про повернення але впустили
У автора інша ситуація. Її дитина в´їхала по закордонному паспорту. Як вона має виїхати по свідоцтву про народження? Її не випустять! В базі поляків вбито номер паспорта дитини, який наразі не чинний. Якби дитина в´їжджала по свідоцтву, то ще можна було просити (це лише у зв´язку з війною) у випадку автора взагалі без варіантів.
Ответ дляИВА
Цікаво, що за довідка про повернення, не чула про такі довідки