Марина-af26• 06 марта 2023

Вопрос по поводу возвращение ребенка домой в Украину.

Впустят ли ребенка в Украину если загран паспорт просрочен еще до войны. Эвакуционный поезд в Польщу пропустили и поставили штамп 10.03.22.
В консульство с трудом записались и как на зло в этот день сломалась техника. До сих пор не можем записаться на термин.
Что делать? Нам надо вернутся домой июнь месяц.
У нас с мужем загран нету. Есть Укр биометрический и местный паспорт на 2 года (кто знает он зеленого цвета).
Что нам делать? Куда обращаться?
Свидетельство о рождении есть.
vitto4ka• 06 марта 2023
Ответ дляA no name
Посольство видає. Вона обов´язкова,якщо нема паспорту, що б вам тут не писали.
Її видають взагалі без запису, тільки фото треба.
Так паспорт є в них, тільки протермінований

Миленька Лебідко• 06 марта 2023
Ответ дляЛеска
нуда.
Але укр внутр нема біометричних.
Є ID картки, тому я і спитала про це.
Миленька Лебідко• 06 марта 2023
Ответ дляvitto4ka
В консульстві ставлять штампи про подовження. Але це робили тоді, коли не болу можливості робити закордонні паспорти. Тобто зараз треба саме паспорт робити новий. Просто зазвичай це довго і немає вікон вліьних ніколи. Наче в Польші можна по живій черзі.
Protruziya• 06 марта 2023
Ответ дляA no name
А страж граничний в курсі, що їх кордон можна перетинати без документів?
Дивні люди. Ви даєте поради, які можуть людині зашкодити, навіщо?
Я пишу совет из практики. Едут наши дети домой по свидетельству без проблем. Пркдупреждают, что назад по свидетельству не впустят, в Украину без проблем. Сама лично слышала от сотрудника таможни, и была лично свидетелем ситуации. Да и не единичный это случай. Из Германии по крайней мере едут так, как я описала.
A no name• 06 марта 2023
Ответ дляProtruziya
Тут на форумі жінка писала, що дитину вивезла з країни, то її навіть документи на дитину не спитали, на початку війни. Чи означає це, що всі без документів можуть їхати? Я написала не з власного досвіду, а з відповіді страж гранична, оскільки зверталася до них з цим питанням.
Ви коли таке радите автору, ви розумієте які можуть бути наслідки? Ви точно знаєте, що діти, яких при вас випустили по свідоцтву, в´їжджали по паспорту? Чи все ж по свідоцтву?
Мене завжди дивували такі впевнені відповіді.
автор Марина-af26 • 07 марта 2023
Записаться не смогли, терпения нет, времени тоже. Муж поехал с документами дочки в консульство. Сказали, что выпустят с просроченным паспортом. Муж так просто не здался. Показал паспорт страничку где штамп стоит 10.03.22. Снова услылал ответ : Выпустит.