Идущаяповолнам• 06 марта 2023
Порадьте будь ласка не дорогу парасолю
На весну вже треба щось купляти,бо моїй гаплик . Дякую
Фруты_Буты• 06 марта 2023
Недорогу купувала на базарі. Просто дивилась, що не важка, при цьому не хитається і є пружини, щоб від вітра не ламалась. Аналогічні онлайн були десь у 1,5 дорожчі.
Идущаяповолнам
• 06 марта 2023
Ответ дляАнонім Секретар
На ансвер замовила, їде
Покажіть будь ласка
Малинка• 06 марта 2023
Купить недорогой зонтик типа в конфискат, по качеству будет не хуже, чем я на амазоне покупала недорогой, или в магазине в пару раз дороже. Хотя один раз купила крутой зонтик на амазоне баксов за 20, он офигенный.
Анонім Секретар• 06 марта 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Покажіть будь ласка
У пошуку оберіть їхнього бренду Answer Lab. Були від 259 грн
Идущаяповолнам
• 06 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
а такое возможно?
Думаю що за 180 тоже можна
Идущаяповолнам
• 06 марта 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Дякую,це моя ціна
Зоя Жорівна• 06 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
а такое возможно?
Конечно, на рынках и в магазинах по типу Авроры
ДаЗдраПерма• 06 марта 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Хочу за 300
Я на олх купила 2, продавець з Миколаїва. Дивлюся, щоб було в характеристиці антивітер. Ціна була 325 і. 335. Другу сьогодні отримаю, бо в суботу забула
Идущаяповолнам
• 06 марта 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Дайте ссилку на об´яву