Викликаю на дебати• 06 марта 2023
Подарок от ухажера - открытка ручной работы
Которую он делал 2 часа. Как вам такое? У меня хороший доход и всё есть, но как то странно
КрытыхРынков• 06 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Нечего себе , целый свитер ? Шарфика хватит,и на оленя накрутить )))
Вам смішно, а в мене колись хлопець випросив шарфа зв´язати
Викликаю на дебати
• 06 марта 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Подарок к какому празднику? Если на ДР принес это одно, а если на обычное свидание другое. Может быть как жлобом так и просто романтиком.
На ДР😂
Янгол в камуфляжі• 06 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
На ДР😂
Скільки ви зустрічаєтеся? Ну покажіть цей хенд мейд, будь ласка)))
Котики-муркотики• 06 марта 2023
Он не виноват, это он здесь тему создал,что подарить даме,у которой все есть,вот и насоветовали.
младокошкина• 06 марта 2023
Автор, скільки йому років та як з грошима? Чим займається? Він знає, що у вас все є? Тут багато фактів слід враховувати, щоб робити висновки. Це може бути і романтик, і дивак, і перевірка, і жадібний, і митець. Хто у вас, невідомо.
Летюча помилка• 06 марта 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Лучший подарок это подарок сделанный своими руками. Свяжите ему свитер с оленем
Свитер - за открытку много. Шапочку с оленем - в самый раз

младокошкина• 06 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
В‘язані подарунки - це дуже дорого та багато роботи. Хто в‘яже, той зрозуміє.
КрытыхРынков• 06 марта 2023
Ответ длямладокошкина
Не те слово, я тоді, бідна студентка, останні гроші на пряжу витратила
Янгол в камуфляжі• 06 марта 2023
Ой, згадала отой пошляцький вірш про 8 березня, уявляю що Автор отримає
Викликаю на дебати
• 06 марта 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Покажу кусочек, это 5% от всей композиции. Короче физическая открытка мне не досталась, это композиция из цветов и 10ти листов А4 находится у него дома на полу
3@йk@• 06 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
тобто вам просто фото?
Летюча помилка• 06 марта 2023
Ответ дляmurmurik
Лучше просто оленя
Олени нынче не дешёвые. Как бы не начал чувствовать себя должным ещё...
КрытыхРынков• 06 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Це що за вінок? Квіти штучні? Що за...?
Единая страна!• 06 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Бабусі в під‘їзді сваритимуться, що хтось всі штучні квіти з поштових скриньок обдер(
Летюча помилка• 06 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну, точно мама помогала
Янгол в камуфляжі• 06 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
А мені подобається. Щось незвичайне. Як презент коханій на др навряд, але це і не очумілі ручки.
Летюча помилка• 06 марта 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Какой? Не читала...
Викликаю на дебати
• 06 марта 2023
Ответ длямладокошкина
Років 39, гроші є. Він і дивак і романтик, навіть незручно сказати що мені хотілося б подарунок. Ми не у відносках, він дуже хоче