Бауди на ауди• 07 марта 2023
Де в Києві придбати шкіряну куртку?
Привіт дівчатка!)
Порадьте,будь ласка, магазини в Києві,де можна купити шкіряну жіночу куртку?
Хомо_сапиенс• 07 марта 2023
Магазинів не знаю, щоб вибір був великий. Можливо є в Квадраті на Лук’янівці або в Аркадії на Осокорках. А от на Троєщинському ринку було багато рядів. Давно там не була, але, думаю, вони нікуди не поділись.
Пекельнi Борошна• 07 марта 2023
Їдьте на Троєщину, там шкіра яка продається на модному Даринку , дешевша в половину , і носиться норм , поки не набридне )
Ермолайчик• 07 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
На Дарынке раньше был огромный выбор
Він і зараз там великий
Вакцениро Вона• 07 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Він і зараз там великий
Я давно там не была, несколько лет) но раньше там часто покупала кожаные вещи и обувь