Просто я• 07 марта 2023

Хвылювалочка.

Zelenkа• 07 марта 2023
Ответ дляНиколь1986
Они вообще там охерели сегодня??? Снова миг или шо там у них?
А шо ж іще, тупо кошмарять скоти

tascka• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А шо ж іще, тупо кошмарять скоти
Вони ж завтра бухать будуть, то сьогодні драконять нас(
Колючая Роза• 07 марта 2023
розлітались як мухи на гімно
Gupa• 07 марта 2023
Ответ дляБайрактарочка
Най би вже попадали чи шо. Замахали
На родінє попадали, нах нам їх металолом!
Gupa• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
*а я казала*
HelloKitty18• 07 марта 2023
Русня імпотенти, все, що залишилося це піднімати свій міг і робити тривогу нам.
sobacura• 07 марта 2023
Всім привіт! Трошки звільнилась, прийшла до вас перепочити.

автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
*а я казала*
Ведьма
ЛЮБА• 07 марта 2023
Пока все тревожатся заканчиваю печь чизкейк шоколадный и жду когда стабилизируется зефир .
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляsobacura
Здравствуйте. Чем занимались целый день?
Gupa• 07 марта 2023
Я ніяк звідси піти не можу!
Так не хочу уходить з Хвилювалочки, здесь так по-домашнєму, накормлять, напоять, навчать і любя піддьорнуть!
sobacura• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Працюю, від учора завалили роботою. То якесь затишшя було, а це капец і в гору глянути ніколи.
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Кароч вдінусь і буду сидіти так, щоб тільки ботинки, куртку і вибігти на Розєтку ту
Ты шо, ещё не сходила туда? Шо ты,бля, целый день делала? Ты ж с утра туда собиралась
HelloKitty18• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Не змогла пройти повз, от скотиняка!
Лукашенко назвав Зеленського «гнидою»

«Я ще якось думав, що Україні потрібний мир, що Зеленський вболіває за свій народ. Президент Зеленський – просто гнида. Просто гнида! Такі операції не проводяться без погодження з керівником країни та головнокомандувачем.

Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже казав: «Давайте укладемо пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас з вами немає жодних проблем».

На що я казав: «Ми не збираємось нападати». - @Ні, давайте підпишемо договір під заступництвом Організації Об´єднаних Націй, що ви на нас не нападете». Ви чули всі ці заяви. І в цей час... Що ж, виклик кинутий», - сказав він.
Чмо болотне той лукаш, клоун, не знає як крутитися, там путін тисне, шизофренія у нього.
sobacura• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Я ніяк звідси піти не можу!
Ну с такую работницу, сидящую целый день на советчице, скоро попрут с работы и будете с нами уже с чистой совестью с утра до ночи
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляsobacura
То хоть поешьте немного, а то не дай бог похудеете
Karamelka-Ольга• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Від зайвої ваги ні
А для ранкового очищення так
Я за останні 5 років 15 кг наїла, раніше лань, зараз лошадь
Лошадки бывают красивые и стройные
sobacura• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Так одне другому не мішає )) я снідаю, обідаю і вечеряю за компом ))

автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ой, ну успокоили
Gupa• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Так тривога ж!
Дякую, добра людина!

Щас прийду під забор!
Де Зеленка?
Gupa• 07 марта 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Лошадки бывают красивые и стройные
Не мій випадок!
sobacura• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Ой, ну успокоили
Отож сижу топчу, топчу і сижу, і як його худнутись може? А потім увечері лягаю на діванчік з серіалом, потім плавненько переміщаюсь у ліжечко.
Скоріше б вже ті городи )) і біганина, мо якихось 2-3 кіла і зійде....
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Так тривога ж!
Дякую, добра людина!

Щас прийду під забор!
Де Зеленка?
Та шо вам дался мой забор. )))).
Karamelka-Ольга• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Не мій випадок!
То Ви на себе наговорюєте.
Gupa• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Та шо вам дался мой забор. )))).
Мстяка!
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляsobacura
А мо и прибавится
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
То Ви на себе наговорюєте.
Нет, мы тут не такие
sobacura• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
А мо и прибавится
Все може бути (
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Мстяка!
Сцяка.