Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Треба міряти об‘єм, а не вагу, а краще сховати ваги на пару тижнів і офігєть потім
Офигеть можно и в обратную сторону🤣
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Плюс може бути і від застою води, треба пити воду просту з лимоном і взагалі, взяти за правило. Встала зранку і стакан води теплої бум в себе.
Ага... жрешь себе тортики, печеньки, пирожки, а тут, хоба, и вода застоялась😆
Не змогла пройти повз, от скотиняка!
Лукашенко назвав Зеленського «гнидою»
«Я ще якось думав, що Україні потрібний мир, що Зеленський вболіває за свій народ. Президент Зеленський – просто гнида. Просто гнида! Такі операції не проводяться без погодження з керівником країни та головнокомандувачем.
Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже казав: «Давайте укладемо пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас з вами немає жодних проблем».
На що я казав: «Ми не збираємось нападати». - @Ні, давайте підпишемо договір під заступництвом Організації Об´єднаних Націй, що ви на нас не нападете». Ви чули всі ці заяви. І в цей час... Що ж, виклик кинутий», - сказав він.
Лукашенко назвав Зеленського «гнидою»
Ответ дляGupa
Не змогла пройти повз, от скотиняка!
Лукашенко назвав Зеленського «гнидою»
От казлина сраная.
Ответ дляGupa
Не змогла пройти повз, от скотиняка!
Лукашенко назвав Зеленського «гнидою»
А що ж воно, картоплина лиса, боїться так договір підписати? Бо пуйло йому вічка повідриває? Хто ще гнида, падлюка.