Для чого строчаться ці теми? Оголошують повітряну тривогу? Так кожен і без форуму знає про неї. Я щось не розумію?
Ответ дляYammystar
Я завжди захожу сюди, тут пришить шо звідки і чому взагалі тривога. Бо так в мене крім карти тривог більше інфо нема)
Так тривога ж в різних регіонах по різному, і причини мабуть різні
Ответ дляYammystar
Подпишитесь в Telegram на Реальный Киев или Киев Info, они как правило пишут причину тревоги и когда есть пуски, либо, если Вы не в Киеве, думаю, в других городах тоже есть подобные каналы
Наталія-Ната• 07 марта 2023
Трошки бісять. Цікаво. Ці «хвилювалочки» біжать кожну тривогу яка на 99.9% складається з взльоту літаків для тренівних польотів, сьогодні вже мали бігти три чи чотири разів в метро чи інше укртття
Snow bunny• 07 марта 2023
Ответ длячаревна
Есть такой вариант просто пройти мимо темы.
Ничего плохого не вижу, в теме хвилювалочка. Тем более, что там нормально общаются без анонимов.
Ну как это пройти. Тогда ж никто не узнает её ценного мнения по поводу этих тем.Вон они оказывается скольких вгоняют в непонимание и даже трошки бісять))))
Ответ дляНаталія-Ната
Чем они вас так бесят? Они там рецепты обсуждают обычно и всякие бытовые мелочи.
Наталія-Ната• 07 марта 2023
Ответ длячаревна
Вы здесь недавно, а уже бесит
Чей Крым?
Удалено администрацией...
knopkakyev• 07 марта 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Ви не розумієте суті цього
То просто проходьте повз, якщо бісить
Наталія-Ната• 07 марта 2023
Ответ длячаревна
Так чей же Крым?
Вы странная? Обычно этот вопрос задают руские
Наталія-Ната• 07 марта 2023
Ответ дляknopkakyev
Ви не розумієте суті цього
То просто проходьте повз, якщо бісить
Я і проходжу. Не завжди правда
Наталія-Ната• 07 марта 2023
Ответ длячаревна
Вы уходите от ответа
А зачем мне отвечать человеку с провокационными вопросами
Татьяна-bfd8• 07 марта 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Так чей Крым?
Колючая Роза• 07 марта 2023
ви не розумієте, там своя атмосфера) Матюкаємо москалів та бажаємо їхнім ракетам/літакам впасти їм же на голову)))
Просто обговорюємо, хто, чим займається. А коли ракети летять, дуже добре ця тема відволікає