frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляМДТ
Яка б мене золушка вкусила, треба підлогу помити, а я не можу рішитись. Швабра стоїть і підморгує, а я демонстративно відвертаюсь і тіпа не бачу.
Так у вас ж діти є, цілий п´ять
mmi583@mail.ru• 07 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Так, але то типічна шестьора, він знає шо кому і як казать, тому і живий ще
Всі вони суки і нелюди
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Как-то так. Думаю, для первого раза ниче
Давайте локацію
mmi583@mail.ru• 07 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Нормально? Тепер я хочу пиріжків
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Опаздываете опять на посиделки
Є причини. Скоро буде ще рідше тут бувати.
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляМДТ
Вони розумніші, посідали уроки робити, всі такі відповідальні, шо куди там
Які хитрі діти
Karamelka-Ольга• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Духи і тоналка з Нотіно прийшли
Підкажіть, а коли Ви замовляли? Я замовила 2 березня і тільки вчора висвітилось, що вже у Львові. Напевно не встигне до завтра у Дніпро((
irina 2709• 07 марта 2023
Дівчатка привіт, пропустила початок хвилювалочки, але в мене на то поважна причина.
Син приїхав, майже рік не бачились, зробив сюрприз, емоції переповнюють, що капець
mmi583@mail.ru• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
В вашем положении всё нормально
Я пойняла, можна всяку дурню прикрити моїм положенієм )))))
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Ну капец. Началось. Зря мы согласились вас замуж отдать
Це я погодилась