Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
О, і я вчора сказилась) Повідсовувала дивани, повимивала, 4 стірки було, на балконі вигребла.....Сьогодні ходжу, як робот, ні повернутись, ні нагнутись)
Якие мы нежные😂
Belosnezka1980• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Ой, ждём фотку потом
. И желательно с глупостями
Ок, в слідуючі хвилювалці відпишусь)
Сестры Гримм• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Доброго ранку!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Вітаємо!
Байрактарочка• 07 марта 2023
❗️🗣Зліт відбувся з військового аеродрому «Саваслейка» Нижньогородської області, рф.
ППО - NEWS🇺🇦
Приєднуйся свіжа інфа тут
ППО - NEWS🇺🇦
Приєднуйся свіжа інфа тут
mmi583@mail.ru• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Доброго ранку!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Наші вітання
Байрактарочка• 07 марта 2023
❗️Активність пускових ЗРК С-300 у Бєлгородській області рф! Можливе застосування!
Belosnezka1980• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Доброго ранку!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Мамі вітання від совєтчиць
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вона не в наших темах. Це нічна була, хто створив не памятаю. Але дамочка видно що зальотна.
А , я видела ее вчера, тема за 4 число вроде
Сестры Гримм• 07 марта 2023
Ответ дляowl62
З моргу, писала, що працює патологоанатомом, (нік Лізавел) і з її ’професійної’ точки зору розстріл українського військового - це постановка.
Господи, та що ж вони за люди такі.
Ответ дляНиколь1986
Мне вот интересно, а сколько будут писать про этот сраный кинжал, который наше ппо не сожет перехватить?! У нас когда-нибудь уже будет то, чем мы сможем эту херню перехватить?! Задрали уже просто! Война больше года, а у нас ни хира нет!!! И все эти разговоры про то, что отомстим, все будут наказаны, гаага и т.д.- не верю уде, просто не верю. Эти выродки делают что хотят и наказания никому не будет. Все только хуже. Они видят, что мир только пальчиком машет и все. Нет у них страха, нет. Достали
Подивіться Золкіна, вони там всі такі всрані сидять, не те шо минулого року
Belosnezka1980• 07 марта 2023
Ответ дляБайрактарочка
Шо по кораблях в морі? Здається без них масованого обстрілу немає
Щоб їх Нептун з´їв!
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Доброго ранку!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
С именинницей! Здоровья и хорошей пенсии!💐
Сестры Гримм• 07 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Щоб їх Нептун з´їв!
Якесь би пристойне цунамі б там зробилося чи що..
knopkakyev• 07 марта 2023
Ответ дляGupa
Доброго ранку!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
Всі на місці?
В мами сьогодні ювілей, 70 років!
А у моєї завтра ДН
Вітаю!
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та я взагалі люблю там пошаритись, пластикові судочки там норм
У меня уже тех судков вагон и тележка