Лунтик-паунтик• 07 марта 2023
Як визначити розмір грудей для дівчат-підлітків?
Маю на увазі повноту чашки.
І як визначити, що дівчинці вже потрібен бюст , а не топік?
Мрію про космос• 07 марта 2023
Щодо повноти чашки - начебто заміряється обхват грудей і під грудьми. Різниця півобхватів відповідає певній чашці, треба гуглити точно)
По топіку-бюсту - мені 30 років, розмір 75в, кілька років ношу тільки білизняні топи, мені так зручніше)
Кукусикиииииии• 07 марта 2023
якщо дитині хочется бюст, то можна його купувати. ’вже потрібен’ - такого немає. Розмір визначається як і у дорослих - різницею між об´ємом під грудьми та грудей.
Мейк-ап форева• 07 марта 2023
Такой странный вопрос. Выросла грудь- надо бюстгалтер, а не маечку
Боюсь признаться• 07 марта 2023
Ответ дляТрактор Віка
Нема такої потреби, може бути лише бажання.
Лікарі так не вважають.
Коли грудам потрібна підтримка, тоді і треба бюстик. А це від 1 розміру за бажанням.
Від 2 точно. Бо за відвислі вуха спаніеля мамі ніхто не подякує.
Мрію про космос• 07 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Лікарі так не вважають.
Ну, якісні білизняні топи ’двієчку’ прекрасно тримають по моєму досвіду. За більші розміри не знаю)
Кукусикиииииии• 07 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Лікарі так не вважають.
Сучасні лікарі давно довели, что груди відвисають незалежно від розміру, присутності бюстгальтеру чи ГВ/ІВ. Більш того - бюстгальтери впливають на застої лімфи. Тож рішення носити чи не носити - це тільки питання власного комфорту жінки. А, ну ще й питання ’аааа, соски видно, сором’.
ПочтальЁнша• 07 марта 2023
У моей дочки грудь между 1 и 2. Бюсты носит только мягкие без косточек. А вообще предпочитает топы.
Бочка порохУ• 07 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Лікарі так не вважають.
Можно носить бюст с нулевого номера и иметь ухи спаниеля. А можно вообще никогда не носить и иметь крепкую грудь. Одно от другого вообще не зависит, а только от генетики.
Еще 100-150 лет назад бюстгальтеров просто не было, но у одних грудь висела, у других нет.
ОченьПриятно-Царь• 07 марта 2023
1 или 2-й размер берем топы Байкар турецкие, бюсты пока не берем
Майор Медуза• 07 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
типа таких
Я бы с дочкой в магазин пошла.. там понятнее стало бы
Трактор Віка• 07 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Лікарі так не вважають.
При чому тут мама до лікарів, естетика до здоров´я, потреба до бажання?
Бюст і форма грудей - питання суто естетичне, і з медичної точки зору навіть зайве.
Ответ дляКукусикиииииии
Це точно. Коли в мене в підлітковому віці почали рости груди, я чомусь не дуже квапилася надягати бюстгальтера, а мої ровесниці робили навпаки. Напевно хотіли здаватися дорослими. Зараз у дорослому віці, коли я вдома, то завжди без бюста, бо мені так зручніше. Груди маю третього розміру, нітрохи не відвислі, можна сказати дівочі, народжувала, годувала, і мені 45 якщо що. Ровесниці заздрять, бо у більшості з них відвислі спанієлі
ОченьПриятно-Царь• 07 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
может и так, но я считаю что бюсты успеет наноситься еще, пока топы берем, на лето на тонких бретелях, у байкара топы до 170см роста, до 14-16 лет подходят
Майор Медуза• 07 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Да никто не знает, что дальше. Я за профессионализм и нормальные навыки . Со своей ходили в магазин, о некоторых особенностях формы не знали
Трактор Віка• 07 марта 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Ну,я в сьомому класі вже носила бо мені дуже хотілось
Вибачте, згадалося.
В студентському гуртожитку поруч жила дівчина з дуже маленьким розміром, а бюст вона одягала задом наперед, а потім розвертала, не могла на спині в себе застібнути. Ну от гуляли ми десь на студентській вечірці весь вечір, повертаємось в кімнату, починаємо перевдіватися і виявляється, що вона поспішала, забула бюст перекрутити, і в задом наперед вдітому лівчику тусила весь вечір. І найсмішніше те, що при тому ніхто нічого не помітив
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Справа в тому, що не хотілося б без потреби при першому розмірі грудей купувати бюст із кісточками.
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Моя донька носила топи коли тільки почало щось там намічатися. Потім, коли трохи виросло, забажала носити бюстгальтер. Погралася рік і знову перейшла на топи, вже з мереживом, поролончиком та регульованими лямками, але в неї розмір 1. Зараз їй майже 18 і вона й чути не хоче про бюстгальтер
Пошаманю• 07 марта 2023
Моя в 12 отказалась носить топы и маечки и потребовала лифчик, хоть там еще и особо не на что. Видимо, желание казаться более взрослой. Сама такая была ))
Кукусикиииииии• 07 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
до чашки Д повно моделей без кісточок
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Ось я і запитую, при якій повноті ще підходять топи та бюсти без кісточок. А при якій вже не обійтися без повноцінного бюсту, бо може з´явитись обвислість, якщо важкі груди.
ОченьПриятно-Царь• 07 марта 2023
Ответ дляMede
да, это очень удобно, если бы не мой полный третий, я бы и сейчас топы носила
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Є дівчатка худенькі, а груди вже є . Проте маєчка не обтягує і із-за худенької тілобудови груди не дуже видно.Питання не дивне, а практичне.
Детские_Будут?• 07 марта 2023
Ответ дляТрактор Віка
Вибачте, згадалося.
Головне,що їй не заважає.
В мене були гарні,атласні і застібка спереду.
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Лікарі так не вважають.
Дякую, що Ви зрозуміли моє питання.
Кукусикиииииии• 07 марта 2023
Ответ дляMede
донька, як груди стали трохи більше за соски з полегшенням видихнула, коли я їй сказала, що бюстгальтер можна не носити, якщо їй комфортно без нього. Вона дуже не любить усе, що її обмежує.
У мене після годування старшої були ’стоячі’ груди при чашці F, ліф одягала тільки на вулицю, бо з дитиною бігати дискомфортно було. І 4 роки так було. А потім впали в один день на 20-му тижні другої вагітності.
Мейк-ап форева• 07 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Як вони є, то їх видно і в Худих