Лунтик-паунтик• 07 марта 2023
Як визначити розмір грудей для дівчат-підлітків?
Маю на увазі повноту чашки.
І як визначити, що дівчинці вже потрібен бюст , а не топік?
пу_пугренчик• 07 марта 2023
Ответ дляТрактор Віка
Нема такої потреби, може бути лише бажання.
Может быть и необходимость
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Сучасні лікарі давно довели, что груди відвисають незалежно від розміру, присутності бюстгальтеру чи ГВ/ІВ. Більш того - бюстгальтери впливають на застої лімфи. Тож рішення носити чи не носити - це тільки питання власного комфорту жінки. А, ну ще й питання ’аааа, соски видно, сором’.
Мова не про жінку, а 12-13 літніх підлітків.
Кукусикиииииии• 07 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
підлітки нічим не відрізняються від жінок.
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляПочтальЁнша
У моей дочки грудь между 1 и 2. Бюсты носит только мягкие без косточек. А вообще предпочитает топы.
Дякую. Порадьте, фірму бюстів.
пу_пугренчик• 07 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
От кормления грудь действительно обвисает
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
Можно носить бюст с нулевого номера и иметь ухи спаниеля. А можно вообще никогда не носить и иметь крепкую грудь. Одно от другого вообще не зависит, а только от генетики.
Еще 100-150 лет назад бюстгальтеров просто не было, но у одних грудь висела, у других нет.
Я з Вашою думкою не згодна. Із власного досвіду.
Пошаманю• 07 марта 2023
Ответ дляпу_пугренчик
У тех, кто не кормил и дети на ИВ - так же часто. Просто в силу того, что была беременность и меняется гормональный фон.
Пошаманю• 07 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ваш личный опыт не достаточен для статистически репрезентативной выборки.
Рогнеда Карповна• 07 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Правильно, это генетика
ПочтальЁнша• 07 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую. Порадьте, фірму бюстів.
Последние покупала Key, иногда в Хумане беру.
Ясамаякрасивая)• 07 марта 2023
Ось ці були першими.
Потім Маркс&Спенсер
Та один раз знайшла Кельвін Кляйн для підлітків. Не топи, а нормальні бра без кісточок.
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляПошаманю
Але форма і розмір грудей передається по генетиці, тому висновки роблю із досвіду , зокрема беру до уваги жіночу лінію родичів.
Лунтик-паунтик
• 07 марта 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Дякую