Попижёновна• 07 марта 2023
Брат и сестра. Квартира. Как дальше?
Родители купили квартиру во Львове - мне и брату. Мне 23, брату 25. Мы в ней жили вдвоем. Затем во Львов переехала его девушка, они расписались и она переехала к нам. Квартира в новострое, но не большая. В спальне живут они, я живу в гостинной (кухня + диван, телевизор,балкон).
Возникает вопрос, а как дальше? Я не хочу съезжать. Они тоже. Квартира наша с братом общая. Что вообще потом будет?
Попижёновна
• 07 марта 2023
Пишут оставаться, приводить парня и тд…
На самом деле, я хочу жить комфортно, отдельно. Я в состоянии оплачивать себе сьемное жилье, обеспечивать себя. Но меня очень гложит то, что я буду строить жизнь без ничего, без помощи, все сама. А он просто останется в подаренной квартире.
Я заработаю, пускай и через 10 лет, куплю себе квартиру и я верю в себя, но я тогда просто сейчас откажусь от брата и молча уйду.
Но а самое главное что его это не сильно и обидит, а скорее только обрадует🤷🏽♀️
Буду уходить ни с чем. Он остается с классной квартирой 🤷🏽♀️ и пахать чтобы купить себе жилье ему не придется.
БоХатая• 07 марта 2023
Ответ дляПусин Кукин
Будет бой насмерть.
Если хотя бы двушка была, чтоб каждому по комнате...
Не будет. Мой муж тютя,а его брат хитровжаренный)
Цикавенная• 07 марта 2023
Ответ дляБоХатая
А потом автор они расплодятся и вы сами сьедете)) таких историй кучи
Прямо моя історія. Продавати сеструня не хоче, змусити не можу, тому вона живе в халявній двушці, а я на зйомі.
тяжкаялюдина• 07 марта 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я б із принципу не з´їхала,в мене міцний сон)
Аналогично
ПробілНеПрацює• 07 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну от і порішали. Як тільки брат викине квартирантів, автор викликає поліцію виганяти дружину.
Так. Але брат може зареєструвати в хаті ту умовну дружину без дозволу автора чи ні?Хто знає?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 марта 2023
Ответ дляПопижёновна
Навіть якщо зараз я собі зроблю окрему кімнату - я не бачу в цьому сенсу бо я через деякий, я хочу будувати своє життя , але для цього я хочу отримати свої гроші, які мені належать.
Але він не поступиться, вони хочу жити лише в цій квартирі.
Якщо він не поступається, значить в мене лише 1 варіант - піти без нічого і просто розірвати будь які зв‘язки з братом. Бо все лишилось йому, а я без нічого йду. Бо без його згоди не продам нічого.
Перебудова - дозвіл всіх співвласників. Брат погодиться? Я б ще й половину з нього вимагала за ремонт.
Счастье_же_вот_оно• 07 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Так і автор може свого цигана Петю там зареєструвати.
18 мнеУЖЕ• 07 марта 2023
Ответ дляПопижёновна
Родители продали бабушкину квартиру,доложили денег и купили нам. Папа умер на войне, маме сейчас тяжело одной и доложить денег на то, чтобы мы разменяли эту квартиру на две у неё нет возможности.
Недавно загинув?
Светлая Светлана• 07 марта 2023
Ответ дляПопижёновна
Пишут оставаться, приводить парня и тд…
Это ваше добровольное решение -уйти ни с чем
Цикавенная• 07 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
А чего парень не приведет вас в свою квартиру???
А чого автор має лишати СВоє житло і кудись йти? Причому тут ’парень’, якщо мова взагалі про поділ спільного майна.
Ситечко для мыслей• 07 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
Вы точно Наташа?))
МАМА НИКИТКИ-2• 07 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
а подарувать я можу свою частину? Наприклад тимх то залишився без квартири? (Вибачте автор що я влізаю)
Якщо долі не виділені- ні
ПробілНеПрацює• 07 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я не знаю. можна так робити чи ні. Требьа дозвіл мабуть все ж таки
БоХатая• 07 марта 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Вариант только один вижу реальный. Отгородить себе комнату. Диван забрать себе. Кухня это будет мебель и стол. Без гостиной. Таким образом брат поймет что вы там тоже обосновываетесь на долго и возможно будет что то думать. Вы сможете приводить парня. Таким образом получатся равноправные права. Жена брата так же увидит что вы не собираетесь съезжать. Пока это выглядит так что брат с женой просто ждут пока вы съедете. Возможно даже планируют детей уже чтобы это произошло быстрее. А так задумаются оба.
У брата все равно выхода нет, все это до лампочки)
Меряю от единицы• 07 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
неможна відгородити кухню - це спільна для користування площа. Тобто є половина комнати у автора і половина кухні (половина туалета балкона. тощо)
При чем здесь не можна? Я же не предлагаю узаконивать планировку новую. Так же как брат не согласен ставить ещё одну кровать в спальне. Все можна. Если есть возможность оторвать у кухни часть для комнаты то нужно это сделать.
Попижёновна
• 07 марта 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так живіть собі далі на здоров´я там
Я вже написала… я хочу окремо жити. Комфортно. Але хочу отримати свої гроші.
В мене лишається 1 варіант - йти і лишати брату з жінкою цілу квартиру.
Комусь на зло я теж не хочу там сидіти в кухні. Я хочу придбати своє окреме, а гроші які мені належать я б могла якраз в це вкласти. Але на жаль не можу 🤷🏽♀️
Тому тут тільки йти ні чим. І тоді викреслювати іх з свого життя.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 марта 2023
Ответ дляБоХатая
До того как брат женился,он тусил у невесты в другом городе, а автор жила одна
То був вибір брата. Його ніхто не виганяв.
Кожугетовый ансамбль• 07 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Я этими словами показываю,что автор до его женитьбы делала тоже самое,но плохим не считала. А как сделал брат,так караул))
Вона не робила того самого. Брат сам їздив до дівчини в інше місце, ніхто його не заставляв. А автора перед фактом поставили. Ви така сама невістка і спеціально провокуєте автора? Знаєте ж, що фігню пишете і спеціально продовжуєте
Заела_пластинка• 07 марта 2023
Ответ дляПопижёновна
Пишут оставаться, приводить парня и тд…
Мамина квартира у Львові? Може тоді нехай вона буде повністю ваша. Звісно, не те саме, але хоч щось. Але я все ж за варіант, щоб мама сказала своє слово.
ПробілНеПрацює• 07 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якщо долі не виділені- ні
в двушці можна виділити долі?
БоХатая• 07 марта 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Тільки через скандал.
Хай ваш хлопець до вас переїзжає, устраюйте тусовки.
Робіть не виносимі умови для брата з дружиною.
Є шанс, що так погодиться брат на продаж.
Интересно нафиг парню автора в цирке участвовать?)
Без комплексов• 07 марта 2023
Ответ дляПопижёновна
Спальня + большая кухня (половину занимает сама кухня и ещё такая же часть где большой диван и стол. Не знаю как сказать правильно, ну кухня - гостинная…😵💫
Сделайте себе зонирование ширмой стеклянной например
Счастье_же_вот_оно• 07 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Якщо треба дозвіл, то ще простіше - ніхто нікого не прописує, і ніхто нікого не виганяє. Брат живе з дружиною в спальні, циган Петя у великій кімнаті.
Автор. Отже так. Краще мирним шляхом.
Але якщо він не вдасться, тоді алгоритм такий. Вам потрібно виділити і поділити частку майна в спільно сумістній власності (В НАТУРІ НЕ ВИЙДЕ виділити в Вашому випадку), просто через суд Вам повинні квартиру розділити. Або через нотаріуса, але я не розраховую,що Ваш брат на це піде.
Потім коли через суд Вам поділять частки майна. Ви направляєте через нотаріуса Вашому брату 2 листи, що хочете продати свою частку в спільно-сумістній власності. Він ігнорує, і вже тоді можете продавати. Звісно ж ціна буде заниженаю. Але гроші будуть у Вас, і нерви брата будуть повністю зіпсовані...так в принципі, як і у Вас зараз.
Пусин Кукин• 07 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Даже не знаю, что сказать. Херня это вме, совместная собственность. Все в итоге переругаются, и дети между собой, и с родителями дети.
ПробілНеПрацює• 07 марта 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Я про закон. Якщо брат знає закони запросто може заборонити
Удачная• 07 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жовтої преси люди начиталися. Яким чином продати частину спільної сумісної власності без згоди співвласника.
а якщо це не спільна сумісна? якщо власників двоє/троє, і чітко прописано, що він є власником 1/2 квартири. і ниде по договору не прописано, що то спільна сумісна? а навпаки, два окремих власника.
тяжкаялюдина• 07 марта 2023
Ответ дляМеряю от единицы
А можно просто ходить и вслух планировать как вторую комнату сделать и озвучивать суммы на общий ремонт ))
Цикавенная• 07 марта 2023
Ответ дляПопижёновна
Пишут оставаться, приводить парня и тд…
Не дуріть, як я в свій час. Останется з голою попою.
Приводьте хлопця, живіть всі разом і наполягайте на продажі. Потім підзаробити, і купити кожному свою.