Снегурочко• Изменено 07 марта 2023

кішка відмовляється від своєї їжі, скоро поїду головою вже

вже майже 2 тижні відмовляється їсти свою їжу (корм). почалось зі рвоти, я одраз віднесла її до втеринара. під питання панкреатит/гастрит або стрес через те, що болить лапка. їй треба робити операцію на лапці (видаляти кіготь), але кардіолог наразі не дозволила наркоз.

робили кілька разів різні крапельниці, даю таблетки. апетит є, але тільки на смачненьке: сир, мʼясо, креветки, випічку, жовток. прямо випрошує все таке. коротше хоче вона тільки те, що ми ми давали дуже рідко, бо всі коти у нас на кормі. мальт пасту теж із задовленням їсть.

давали різний корм, паштети. нічого котячого не хоче на відріз. навіть рекавері мусс, від якого всі коти трусяться. доводиться запихувати шприцем його в неї(

зварила зараз їй рис, пощипала туди нежирну свинину і філе куряче запечене. мʼясо поклювала, кашу не хоче.

от що це? в когось було таке? апетит є, але не на свою їжу(

хто годує натуралкою, який раціон у вас? я так розумію треба ж щоб вона і кашу їла, а не тільки мʼясо.
Звожу з розуму• 07 марта 2023
Кашу кошка вряд ли будет есть. У нас кот отказался от корма, беру печенку, замораживаю маленькими порциями, размораживаю несколько штук на день и даю, корм понемногу тоже
ЛЮБА• 07 марта 2023
У меня кот отлично ест говядину , печенку нельзя каждый день и она слабит .
Пластилин_Колец• 07 марта 2023
Корм какой был?
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
вет сказав що мʼяса має бути небагато, типу щоб їй пахло і вона топтала кашу. але вона якимось чином навіть налиплі рисинки у роті відділяє від мʼяса і випльовує! не надуриш її(

а після чого у вас кіт від корму відмовився? він тільки печінку раза їсть і трошки корм?
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко

Это где такой вет который говорит что мяса должно быть мало?
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Корм какой был?
hill´s c/d кілька років і з січня давала їй hill´s i/d, бо в січні теж був в неї епізод зі шлунком( він їй дуже подобався, інші двоє котів прям полювали на той корм теж, бо вони залишились на c/d. видно смачніший.

а тут прямо відвернуло від нього її. давай мʼясо і креветки ж сиром.
Репетиторша• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко

каши в корме должно быть 10%, если на натуралке...
Лама_мама• 07 марта 2023
Ну кормите пока мясом, лучше сырым. Поправится, снова на корм перейдете. Каша ей не нужна, она хищник.
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
це типу на зараз він сказав, бо вона дуже мало їсть. рис ріденький і мʼяско зверху щоб пахло і вона побільше рису поїла.
Репетиторша• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко

у нее сейчас проблемы с ЖКТ под вопросом, а вы сыром и креветками точно их сделаете
Пластилин_Колец• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко

Может, еще какой-то суперпремиум попробуете?
Попадалочка• 07 марта 2023
Знаєте анекдот про кота і гречку?
Ну так не підкормлюйте ви її.
Коли дійсно зголодніє, з´їсть що дали .
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
я не кажу, що годую її цим. вона це дуже просить. сиру дала пару міліметрім кусіньчик перевірити чи буде їсти чи просто випрошує. а креветка варена була. не бачу нічого поганого, це ж не жирна свинина сира.
Лама_мама• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Какая-то ерунда. Рис не усваивается у хищников, проходит транзитом.
Нарисовалось• 07 марта 2023
Обсудите питание с ветеринаром. До выздоровления кормите принудительно тем, что назначит. Как только ей станет легче, она начнет сама есть.
Не экспериментируйте с едой!!! Вот это выпечка, мясо запеченное и тп. Вы только хуже сделаете. Итак не все ок с жкт.
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляПопадалочка
Знаєте анекдот про кота і гречку?
Ну так не підкормлюйте ви її.
Коли дійсно зголодніє, з´їсть що дали .
ні, так зараз не можна бо вона хворіє. не дам нічого-то не буде нічого їсти. котам не можна довго не істи.
Репетиторша• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
вам нужно не заниматься ерундой и искать другого вета. Вы сейчас ставите над кошкой эксперименты.
Лама_мама• 07 марта 2023
Есть лечебные корма, сухие и влажные, при проблемах с жкт. Их обычно все едят
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляПластилин_Колец
я пробувала давати холістік-його вона взагалі не хоче. навіть вологий з банки. savory памʼятаю брала і ще якийсь. це ще влітку.

зараз ще пробувала роял гастро. раз поїла і все, не хоче.
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляЛама_мама
раз поїла і все. хілс волгий і роял. не хоче
Бусурманша• 07 марта 2023
Кошка - хищник. Кормите смесью мяса - только главное, свежее: мясные обрезки не жирные, печень, сердечки, птица, но без костей, всё смешайте, нарежьте 2х2 приблизительно и заморозьте пакетиками это ассорти. Разморозилось - и можно давать. Можно творог с сырым желтком без белка, ошпареную кипятком промороженую рыбу, но изредка, нежирную сметану и простоявший день при комнатной температуре нежирный кефир, к мясному ассорти можно добавлять немного овсянки и отварную брокколи или цветную капусту. Если с зубами и ЖКТ всё ок, можно давать сырые отбитые молотком куриные шеи и хрящи (не кости!)
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
в неї проблеми з лапою зараз. скоріш за все через це вередує. і апетит в неї є. питання в тому чому саме свою звичну їжу вона не хоче. тому тут питаю, може в когось таке було.

в цій ветеринарці її вилікували після того, як в іншій мені сказали що в кішки рак легенів і їй залишилось 2 місяці жити. я їм довіряю. і їй легше вже набагато, вона взагалі ні на що не реагувала з їжі і блювала. питання не в веті і ніяких страшних еспериментів я не ставлю. я не даю їй ні жирного ні смаженого ні солоного.
Звожу з розуму• 07 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Не знала, спасибо. Говядину он тоже есть, курицу и индейку неохотно
ЯсноВидящая• 07 марта 2023
У меня когда кошка приболела и отказалась от корма, я варила ей макароны и добавляла в них корм Schesir Chicken Sea Bass, именно такую еду она ела очень хорошо.
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляБусурманша
мʼясо сире даєте прямо?

я трохи почитала за цю ’raw diet’ то думки різняться у ветеринарів за неї.
Попадалочка• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Не давайте випічку, каші

Давайте по трохи переморожене м´ясо, свинячі/курячі серця, нирки, курячі шиї

Шукайте, що сподобається
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Мяса ей лучше дайте побольше , зачем ей тот рис ?
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Мой курицу и индейку загребает лапой , телятину не ест , так что говядина перемороженная наше все , к кошек может воровать корм , кошки только корм едят .
автор Снегурочко • 07 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
вона схожої думки походу))
я вже психанула сама і нащипала їй ще філе зверху - його вона і поїла)

я так розумію щоб шлунок не навантажувати. ще вона не какала (наче, точно не можу сказати, бо на 3 котів 1 лоток. експертно оцінити чиї саме какахи я не можу))
може каша для того, щоб зʼїла побільше і було чим в туалет сходити.

я уточню в нього при наступній розмові навіщо каша, бо тут всі проти бачу)
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
вона схожої думки походу))

Нормально мой ходит в туалет на одном мясе , я прослеживаю если не могу понять кто)) у меня то же 3 .