40ка• 08 марта 2023

Що ви носите літом, коли спека?

Влітку всі люди поділяються на два види)
Що ви носите у спеку?
Максимально відкриваєте ноги, руки чи берете щось легке, довге, широке?
Результат:
вже голосів: 94
40 (42.55%) ношу коротке шорти, міні спідн
21 (22.34%) довге легке з рукавами
19 (20.21%) що під руку попало
9 (9.57%) джинси
5 (5.32%) у чому з дому випустили
mammyanny• 08 марта 2023
По настроению.
А вот из обуви в основном кеды и кроссы, раздражает грязь на голых ногах.

Натусик Я• 08 марта 2023
Я не можу в Миколаєві влітку довге з рукавами.Коли 40+++ и парілка.
Можливо біля моря,коли обгоріла шкіра.
Shady lady• 08 марта 2023
Міді сукні і сарафани. Немає моєї відповіді
Що під руку попало - це не про мене. Я завжди маю настрій підбирати.
У найбільшу спеку одягаю сукні і сарафани мінімалістичні.
А в терпиму можна і джинсові спідниці, шорти і футболки.
В сильну спеку футболка мокра під руками - не варіант
anuta 27• 08 марта 2023
Летом только сарафаны, платья , шорты и босоножки, закрытую обувь не ношу .
klaraneill• 08 марта 2023
верх с короткими рукавами или без них, низ длинный или средний. джинсы не ношу, хватает их зимой до тошноты
Басина• 08 марта 2023
Якщо їздимо містом машиною по Тц, то щось відкрите. Якщо знаю, що будемо довго на сонці, то обов´язково з рукавами і прикритими грудьми
Свята• 08 марта 2023
Платья, сарафаны
Алёна-01• 08 марта 2023
Ответ дляНатусик Я
Можливо біля моря,коли обгоріла шкіра.
А я навпаки люблю довге влітку)
Легку сорочку з рукавами, довгу сукню.
Теж Миколаїв
KateSavch• 08 марта 2023
Ношу платья. Без рукавов, средней длины. Идеально в жару.
Джинсы летом вообще не понимаю

Ali4ka20• 08 марта 2023
Ношу длинные свободные сарафаны,верх максимально открыт,и снизу проветривается
ViktoryjaG• 08 марта 2023
Не хожу по солнцу в самую жару, если нужно - передвигаюсь на машине. С коротким рукавом, шорты, босоножки
RainDrop09• 08 марта 2023
Смотря куда. Но летом с длинным рукавом не походишь. Что-то выше колена и без рукавов.
golublexa3• 08 марта 2023
Сукні з натуральних тканин, особисто мені комфортніше коли спека в шовку.
автор 40ка • 08 марта 2023
Ответ дляgolublexa3
О, шовк а ще сатин, чудово охолоджують ))