Незнакомлюся• 08 марта 2023
Як же сильно люблю свого чоловіка і як мені хочеться його просто прибити….
Постійно всюди запізнюється, все робить довго і нудно. Поїхав вчора до лікаря, я його і не чекала, думала відразу по роботі поїде. Дзвонить: тобі потрібна машина, зараз буду, вже їду додому, я тут скоренько зібралась напланувала справ, чекаю їхати 20 хв. Нема і немає і немає, знову дзвонить: я в магазині тобі щось потрібно?
Далі сижу зібрана чекаю, чекаю, чекаю. Дзвоню трубка не береться🤦🏼♀️, додзвонилась: зараз буду я мию машину це ще + 1,5 години. Приїхав сидить в машині, виходив з неї хвилин 20. Чесно, мене аж підкидало, 3,5 години просто викинуті. Куди б ми не йшли разом ми запізнимось, треба стояти над ним по сто разів просити поспішити. Одягне один носок, сидить думає, тоді другий при тому ще 25 історій розкаже.
Може мені до психолога звернутись щоб не звертати на це увагу?
Не фонарь• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
блІзнюк, такІй, квартІра
Чому ви так пишете?
Тому що українську погано знаємо. Чи краще на російській писати?