Незнакомлюся• 08 марта 2023
Як же сильно люблю свого чоловіка і як мені хочеться його просто прибити….
Постійно всюди запізнюється, все робить довго і нудно. Поїхав вчора до лікаря, я його і не чекала, думала відразу по роботі поїде. Дзвонить: тобі потрібна машина, зараз буду, вже їду додому, я тут скоренько зібралась напланувала справ, чекаю їхати 20 хв. Нема і немає і немає, знову дзвонить: я в магазині тобі щось потрібно?
Далі сижу зібрана чекаю, чекаю, чекаю. Дзвоню трубка не береться🤦🏼♀️, додзвонилась: зараз буду я мию машину це ще + 1,5 години. Приїхав сидить в машині, виходив з неї хвилин 20. Чесно, мене аж підкидало, 3,5 години просто викинуті. Куди б ми не йшли разом ми запізнимось, треба стояти над ним по сто разів просити поспішити. Одягне один носок, сидить думає, тоді другий при тому ще 25 історій розкаже.
Може мені до психолога звернутись щоб не звертати на це увагу?
Мост_Устал• 08 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
В мене така подруга, це просто лютий треш. Я навіть була готова розірвати з нею відносини назавжди.
І в мене . Ми разом на пари їздили. Я приходила до неї під підїзд за домовленістю, чекала, і чекала... А тоді ми звичайно ж спізнювалися в університет. Попадало і мені. Потім їздили окремо.
ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Так, я завжди розмовляю в нормальному тоні, там 180 доводів, причин і відговорок
Ви розумієте що він вас не поважає і ні в що не ставить. Це як ганчірка біля дверей безправна, попрали викрутили лежить і всі ноги витирають об неї. Може грубо але так воно іє
Женщинас• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ну от забирає мене з роботи як дурочка чекаю по 40 хвилин.
Легко сказати не розраховуйте……я з цим живу
Для чого так жити?
ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я так робила, ви розумієте мені зранку на роботу, а він годину в жуші, ситуацій трільйон
У вас що прав не має? Сіла і поїхала, нехай полощеться
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
Це ви ганчірка безправна, не приміряйте на мене свої ролі
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
Це у вас логіки немає- до чого тут сіла і поїхала?
Кофе в лобби• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
Ні-ні, це не так. Щоб зрозуміти це явище, треба з ним зіткнутись. Це якийсь феномен.
НашлаПерепискуМужа• 08 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Телец?
Я телец. Никогда не опаздываю. Как это связано?
Безпринципова• 08 марта 2023
У нас все наоборот
Он собирается за 1 минуту, я пару часов, могу как ваш муж носки час надевать. Мой привык и уже не психует сидит ждёт смотрит телек
За ким я буду?• 08 марта 2023
Как о моем муже написано
15 лет вместе, но меня каждый раз бомбит, так как я противоположность и ненавижу опаздывать. Но он любимый, надежный и трудогодик. У каждого свои достоинства и недостатки, что поделать
Черговий по кухні• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я не переробляю, думаю може мені в собі сприйняття змінити
Ви не зміните сприйняття, я намагалась, але марно. Це не можна вкласти в голові. Коли ти знаєш що достатньо прогріти авто 5-10хвилин, але сидиш і чекаєш 20-30хвилин. Враження що життя проходить повз, життя в очікуванні чоловіка. І я не виключаю факт розлічення навіть через 20 років, ну дуже вже це бісить.
МощныйШива• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
почекали 10 хв і їдете додому...так і кажете ’я тебе чекала, ти довго їхав, а я додому хочу’
За ким я буду?• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
Думаю вы не правы. Просто такой человек.
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ дляМощныйШива
Я не маю на чому їхати
Fashion_besties• 08 марта 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Сказать, что сейчас буду под домом и вместо этого поехать в магазин, а потом мыть машину - это не заторможенность.
Это п@@@тость 😁
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ длявре_Динка
Так багато дінок чекає що чоловік привезе, відвезе. А без чоловіка добратися ніяк?
Самій водити чи таксі
Вас чекала щоб ви мені порадили самій водити чи таксі.
Я водій, машина одна на двох, таксі не варіант
МощныйШива• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я не маю на чому їхати
таксі, громадський транспорт. Чи вам так далеко їхати?
julia-678c• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я не маю на чому їхати
Маршрутка, автобус, такси есть?
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ дляМощныйШива
Ну я ж написала - це не варіант
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ дляjulia-678c
Маршрутка, автобус, такси есть?
Якщо я пишу що немає на чому ви думаєте я не знаю про маршрутку, автобус чи таксі?
За ким я буду?• 08 марта 2023
Мой еще и на домашние праздники приезжает позже гостей, потом еще идет душ принимать. Раньше было всегда так, а сейчас очень старается быть вовремя, но не всегда конечно получается.
Столічна штучка• 08 марта 2023
Ого, у вас стальные нервы. Как вы держитесь. Как быт с ним вести совместный, на него ж положится нельзя. Эгоизмом пахнет, он же знает что вы ждёте сидите
пышка_мышка• 08 марта 2023
Тут только вариант не ждать. Не приехал вовремя, сами собрались и уехали. Объяснять таким бесполезно.
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ дляСтолічна штучка
В побуті все добре. Поприбирає, навіть, кухню вимиє і приготує і попрасує і попере і продукти закупить, рахунки вчасно оплатить
Пилосмок працює• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Вам надо как то использовать это время с пользой, чтоб не ждать, начните язык учить в каком то приложении....или еще что то.
У меня подруга такая ’ пошли в кино, я смотрела есть сеанс на 12.00, я у тебя в 11.00’ ..
И могла приехать в 16.00.
Я сначала к 11.00 собиралась, потом просто подготавливала одежду, красила глаза и занималась своими делами. Но мне докрасится+одежда это 5 мин.
И могла приехать в 16.00.
Незнакомлюся
• 08 марта 2023
Ответ дляНе фонарь
О , в мене Блізнюк, теж такій
блІзнюк, такІй, квартІра
Чому ви так пишете?
Анонимба• 08 марта 2023
І в мене такий
Якщо не наголосити на тому, що це мега важливо в такий-то час приїхати, то може і машину поїхати мити, і забути про час і роботу дороблять до ночі. Я бухчу на нього, але судячи з усього так мізки працюють - якщо не сказали що важливо, значить він розтавить пріоритети на свій розсуд. І так, збираючись на виїзд з дому мега важливим вчора виявилось піти вибивати килимок і збирати грязюку біля каміну. Ну я ж не бігаю в пініці, що запізнююсь, тож все добре, можна робити більш важливі справи.
Хтось з дівчат писав в темі, що це знецінення жінки в такій ситуації - ха, це людина така по життю, тішить те що хоч мене чує з моїми ’ааа, мені/нам дуже треба встигнути, це мені важливо’, інших і не чує, йому і так добре.
Хомо_сапиенс• 08 марта 2023
Автор, время наш самый дорогой и невозобновимый ресурс. Поведение вашего мужа это неуважение к вашему времени. Думайте сами