ЯблокоРаздора• 08 марта 2023
Я куплю Собі квіти
Для мене сьгодні той день коли я розриваю стосунки . Мене тупо дістало все . Для когось з першого дня знайомства зірочку з неба , комусь освідчення і заміж , навкруги щасливі дівчата . А ти сидиш як дура ) за пів року жодного подарунка ! День народження , новий рік , день закоханих , 8 березня … жодних … максимум « зі святом , цьом» двічі казала вже , останній раз це було 15 лютого ) і шо ви думаєте ! Дай мені шанс виправитися . Дала на свою голову … хтось скаже вмнього нема грошей . В нього їх достатньо щоб замовити квіти чи ще щось . Воно просто жадібне і всі навкруги тупі мужики які витрачають грощі на дівчат .
Холодна і жадібна діва ) яка ніколи не зміниться і скільки не давай шансів , воно не використає жодне !
Губки-уточкой• 08 марта 2023
Ну и правильно, Автор. Всю жизнь теперь без подарков что-ли?)
Мужчин на свете много
Начальник Анонимов• 08 марта 2023
Лучше сразу избавляться от этого, чем каждый праздник что то ждать
Леди Репях• 08 марта 2023
Автор, не рубите с плеча.
Поможет ли он Вам в трудную минуту?
Является ли он Вашим другом и единомышленником?
Это гораздо важнее цветов.
Поможет ли он Вам в трудную минуту?
Это гораздо важнее цветов.
Выступаю Я.• 08 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
розвивайте мозок і залежність від штанів пропде
Иметь возможность купить себе самой и подарок от мужчины не взаимозаменяемое
Колгоспниця• 08 марта 2023
Ответ дляВыступаю Я.
лише тряпки дарують подарунки в честь 8 березня
Выступаю Я.• 08 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
Он и на другие праздники не дарил. И без повода тоже ))
Колгоспниця• 08 марта 2023
Ответ дляВыступаю Я.
сильним незалежним жінкам подачки не потрібні
ЯблокоРаздора
• 08 марта 2023
Ответ дляЛеди Репях
Автор, не рубите с плеча.
Поможет ли он Вам в трудную минуту?
Это гораздо важнее цветов.
Поможет ли он Вам в трудную минуту?
Это гораздо важнее цветов.
Не допоможе . Вже було ! Не приїде на допомогу . Макс . Це ну ти там тримайся )))
Выступаю Я.• 08 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
Троллик )
ЯблокоРаздора
• 08 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
І на день народження , і на новий рік і тд і тп ) сьгодні равно пів року як ми разом ))) за цей час жодного ))) навіть ромашек з поля не було !
ЯблокоРаздора
• 08 марта 2023
Ответ для__Jane__
Автор, а я вас помню... вы уже писали про холодного мужчину- деву.
То була не моя тема ))) але я її читала
ЛюбимаЯНЬ• 08 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
Дядя из муде, тебе тоже камрады ничего на женский праздник не подарили ? )))
Колгоспниця• 08 марта 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
я не розумію москальських скорочень
Небоброїдка• 08 марта 2023
Я куплю себе цветы!
Я подарю себе подарок!
Я приготовлю себе кофе в постель!
И я буду любить себя так, как никто другой
Я у себя одна!
Я подарю себе подарок!
Я приготовлю себе кофе в постель!
Я у себя одна!
Бесстыдница• 08 марта 2023
Нащо така драма? Закінчились одні стосунки, скоро кращі будуть. Ви думаєте, що навколо дівчат, яким дарують зірочки з неба, не ошиваються жлоби? Просто такі дівчата швидше їх відшивають ніж ви. Цінуйте себе. І чоловіки інші до вас потягнуться.
Ответ дляЯблокоРаздора
То була не моя тема ))) але я її читала
Ясно)) Але якщо вирішили сама собі квіти сьогодні купити- то краще беріть колумбійський кокаїн: ціна однакова, а кайфу більше😅
P.S. Не засмучуйтесь, щедрих чоловіків дуже мало, тому треба шукати, а не витрачати час на жадібних. На мій погляд у чоловікові самі страшні пороки- агресія і жадібність
Яичница с беконом• 08 марта 2023
Ответ для__Jane__
Згодна! А ще самозакоханість. А ще оце ⬇️
ЯблокоРаздора
• 08 марта 2023
Сидить в інеті , я ж бачу ))) а навіть добрий ранок не написав ! І так завжди ) дуже зайнятий 😂
А я зараз допью шампанське у ліжку , приведу себе в найкращій вигляд ) вийду отримаю зарплату ) куплю собі квіти , вкусеяшки ) нову сукню ) дочекаюся у гості щасливу подружку , якій по поводу і без повода хлопец шле подарунки і сходимо з нею десь посидим .
ЯблокоРаздора
• 08 марта 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Зачекайте ще не вечір
Добре ) чекаємо ! В 23:59 можна буде послать ?) нічого на зміниться , я ж напишу