ЯблокоРаздора• 08 марта 2023

Я куплю Собі квіти

Для мене сьгодні той день коли я розриваю стосунки . Мене тупо дістало все . Для когось з першого дня знайомства зірочку з неба , комусь освідчення і заміж , навкруги щасливі дівчата . А ти сидиш як дура ) за пів року жодного подарунка ! День народження , новий рік , день закоханих , 8 березня … жодних … максимум « зі святом , цьом» двічі казала вже , останній раз це було 15 лютого ) і шо ви думаєте ! Дай мені шанс виправитися . Дала на свою голову … хтось скаже вмнього нема грошей . В нього їх достатньо щоб замовити квіти чи ще щось . Воно просто жадібне і всі навкруги тупі мужики які витрачають грощі на дівчат .
Холодна і жадібна діва ) яка ніколи не зміниться і скільки не давай шансів , воно не використає жодне !
TaFo• 08 марта 2023
Ответ дляЛеди Репях
Автор, не рубите с плеча.
Поможет ли он Вам в трудную минуту?
Является ли он Вашим другом и единомышленником?
Это гораздо важнее цветов.
може вам єдіномишлєнніка? нічьо, шо б/у? майже новий. на подарунки не зносився
Шмоточницаца• 08 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Не допоможе . Вже було ! Не приїде на допомогу . Макс . Це ну ти там тримайся )))
Увы, жадность - один из грехов, потому шо это:
- только потребительство
- убийство всего хорошего
- обесценивание того, кто вкладывается
- тупик.. без вложений нет развития
- женщина не живет в отношениях где мужчина потребитель и пиявка
Это как машина без топлива, стоит и не поедет НИ-КОГ-ДА. Она просто стоит и отношения так же. Они держатся ТОЛЬКО на терпении и все. Закончилось терпение - конец всему. Мужчину в песочницу, учиться делиться и дружить, незрелый кадр! Автор, с праздником ВАС!
Шмоточницаца• 08 марта 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Згодна! А ще самозакоханість. А ще оце ⬇️
автор ЯблокоРаздора • 08 марта 2023
В мене знайома вчора заміж вийшла ) він молодший на 11 років . Так моє чудо замість того щоб помовчати спитав . Чи вона адекватна , він мабуть жонатік був , військовий , це та якій айфон купили … кажу куди тебе несе ? Альо !
А тепер розумію ) я ж теж старше ! За пів року навіть мови про спільне життя не було .
ЛюбимаЯНЬ• 08 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
я не розумію москальських скорочень
Удалено администрацией...
автор ЯблокоРаздора • 08 марта 2023
Ответ дляШмоточницаца
- только потребительство
- убийство всего хорошего
- обесценивание того, кто вкладывается
- тупик.. без вложений нет развития
++++ кожному слову )
Для нього всі навкруги довбойоби , дураки і тд ) а він умний ! З трьома вищіми освітами . Я ніколи не забуду як він маму свою чихвостив за посилку яку вона йому прислала , мол нафіга , все це можна купити і тд .
Шмоточницаца• 08 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
++++ кожному слову )
Абзац... автор, желаю Вам НОВЫХ отношений! С этими все уже понятно, в мусорку...
автор ЯблокоРаздора • 08 марта 2023
Ответ дляШмоточницаца
А ще я робила йому подарунок ) так от , цепочка гімно я її заміним і взагалі якість гімно … і це воно мені в очі каже )))) ну пісєц
ДолькиКабана• 08 марта 2023
Простите,но глупо подкидывать рыбу в надежде на то,что она взлетит.вы сразу видели,что за человек
автор ЯблокоРаздора • 08 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Так він просить шанс виправитися ) я двічі закінчували ці відносини , воно / дай мені шанс виправитися , я тебе кохаю і тд …,
ДолькиКабана• 08 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Мой исправился,но уже когда это не актуально стало и я за другого замуж вышла
КонФФетОшка• 08 марта 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ото вас угораздило с мужиком - Девой связаться.
А если дева, то все обречён не дарить подарки??? Ну что за бред
Мой брат жену задаривает подарками, хотя дева
Праздничный сервиз• 08 марта 2023
Ответ дляЛеди Репях
Автор, не рубите с плеча.
Поможет ли он Вам в трудную минуту?
Это гораздо важнее цветов.
единомышленник, зажопивший подарок на День рождения??
Пані з калабані• 08 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
++++ кожному слову )
І в мене такий діва, всі навкруги дебіли
Зайканалужайке• 08 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
сильним незалежним жінкам подачки не потрібні
Подачки? Не потрібні. Увага потрібна, сильним також.
І сильні, самодостатні жінки не будуть проти гарного букета і приготованої чоловіком вечері, чи піти в ресторан, чи ще чогось романтичного і продуманого, річ не в грошах, абсолютно. Це увага одне до одного, бажання зробити приємно.
Зайканалужайке• 08 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Чесно. Я не з тих, хто тут завжди пишутт - киньте, йдіть і т.п. Але! Аналізубчи все це у Вас питань не виникає? Навіщо гаяти час...
ЖивунаБагамах• 08 марта 2023
В поддержку вам скажу, что меня даже смс не поздравлял, даже на др. Можно было б пожелать ему сегодня, чтоб сдох, но номер уже удалила
Пусин Кукин• 08 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Намного старше?
Пусин Кукин• 08 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Дайте пять. У меня так же засрал подарок и продал его, чтоб хоть как-то деньги отбить
автор ЯблокоРаздора • 09 марта 2023
Ну шо ) привітання я отримала в 22:00 у вигляді голосового смс
Missdior_22• 11 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Вы уже порвали с ним?
автор ЯблокоРаздора • 11 марта 2023
Ответ дляMissdior_22
Вы уже порвали с ним?
Так
Missdior_22• 12 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Так
И как он отреагировал
автор ЯблокоРаздора • 12 марта 2023
Ответ дляMissdior_22
И как он отреагировал
Да никак , все пише і пише , що любить і тд
А я не хочу його зрозуміти і дати час
Missdior_22• 12 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
А я не хочу його зрозуміти і дати час
Блокуйте