Коко Шанель• 08 марта 2023

Стіни під плитку?

Дівчата, хто нещодавно робив ремонт. Підкажіть у санвузлах під плитку стіни не штукатуряться чи штукатурка кладеться?
Домовенок Кузя• 08 марта 2023
Сьогодні дуже важко знайти майстра який положить без штукатурки.
Згідно технології: сантехнічні труби, електрика, штукатурка, герметична фарба, керамічна плитка. Саме в такому порядку

автор Коко Шанель • 08 марта 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
А можливо Ви знаєте чи багато см в просторі ’з´їдає’штукатурка?
Цветов Мне срочно• 08 марта 2023
2,2 см і це стіни не сильно вирівнювали
Домовенок Кузя• 08 марта 2023
Ответ дляКоко Шанель
Залежить від кривизни самої стіни та рівня кутів кімнати, правильний кут повинен мати 90° , пральна машинка повинна стати впритик до кута, для прикладу
автор Коко Шанель • 08 марта 2023
Дякую💐💐
ЯсноВидящая• 08 марта 2023
штукатурка кладеться
Завжди з рушником• 08 марта 2023
Не просто штукатурка, а штукатурка по маяках. Про кути Вам вже написали.