Виходила на вулицю, не було зовсім тюльпанів в горщиках. Зрізані від 250грн букетик, покрутилась і купила тортик)))
А в мультиварці з ягодинського кефіру зробила сир, вийшло мало 112 грам з пляшки 1% , але смачний
Wida Winter• 08 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Не вигідно самому робити сир, 36грн вийшло за 112 грам + електрика, готувався він годину
А рецепт типу маскарпоне знаєте?) Вигідно і смачно дуже
Wida Winter• 08 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Напишіть будь-ласка
Берете по півлітра магащинної сметани, ряжанки та кефіру зопошої якості, перемішуєте, додаєте дрібку солі та 1 столову ложку соку лимону. Виливаєте у вислане марлею деко, зв’язуєте кінці марлі, залишаєте на декілька годин. Потім же на ніч у холодильник. Маскарпоне готовий:) З сироворки виходять смачні млинці.
Ответ дляWida Winter
Дякую!!! завтра якщо не забуду куплю, кефір є, сметану та ряжанку, а ще лимон