Капризуля• 08 марта 2023
Vichy normaderm phytosolution, вартий уваги?
Цікавлять відгуки на Vichy normaderm phytosolution - гель для вмивання і подвійний флюїд. 34 роки, шкіра комбінована, розширені пори, періодичні висипання. Чи порадьте щось з свого догляду в +/- такому ж ціновому діапазоні)
Капризуля
• 08 марта 2023
Ответ дляПесиКот
Є кращі
Але якщо у Вас немає проблем, то можна брати)
Проблеми трохи є - розширені пори, чорні цятки, періодично висипання...Гарні відгуки за цю серію, але вагаюся, мініатюрки не можу знайти
Я_не_аноним_100%• 08 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Не впечатлила. Отставила в сторону. У Полы косметика намного действеннее. Ею сейчас пользуюсь. Сыворотка бха у нее отличная.
ПесиКот• 08 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Мініатюри то в аптеку. В них були. Але зараз поставки страдають. Тому хто зна.
Ну не супер засоби, так скажу.
Висипання - тут дивіться шукайте причину (ЖКТ, гормони і т п )
Ну не супер засоби, так скажу.
Капризуля
• 08 марта 2023
Ответ дляПесиКот
Ну не супер засоби, так скажу.
Грішу любов´ю до солодкого і випічки, але працюю над цим)
В моєму місті по аптеках питала - нема, в неті теж не знайшла. Але можливо, гель для вмивання візьму, не критична сума
КапитанльнаЯ• 08 марта 2023
У мене майже вся серія є. Якщо мова, наприклад, про ці засоби, то мені подобається гель для вмивання і тонік. Але вважаю, що цей гель треба чередувати з менш «агресивним», бо пересушить шкіру. Флюїд не вразив взагалі.
Капризуля
• 08 марта 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так, ця серія, дякую! А чи є якесь покращення в плані розширених пор?
КапитанльнаЯ• 08 марта 2023
Ответ дляКапризуля
У мене покращення щодо висипань і стану шкіри (але я паралельно використовую певну серією Eucerin). У мене не було великої проблеми з порами, тому важко оцінити
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Ответ дляРоманаВ
Что за Пола, расскажите пожалуйста подробнее
Косметика Paulа´s Choice
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Ответ дляРоманаВ
Там столько много интересных средств, чем именно Вы пользуетесь, порекомендуйте пожалуйста. Заранее спасибо. И какач у Вас кожа ? Простите, что столько вопросов
Сейчас использую сыворотку с ретинолом и сыворотку с витамином С. Средство с бха пока отставила, так как решила все проблемы. На ниацинамид этой марки нет смысла тратиться - Ординари дешевле, но справляется с поставленными задачами. А вот витамин С у них в кислой форме не удобный, и ретинол не зашел мне. У полы все продукты имеют хорошую проникающую способность и отличные органолептические показатели