маминаБубочка• 08 марта 2023
Образливо , чи я придумала собі ?
Дівчата , допоможіть розібратися .
Сьогодні у мене вихідний , хотіла погуляти по місту , може якийсь шопінг і купити навушники . Бюджет у нас в сім’ї спільний, тому попередила чоловіка , що хотіла б купити навушники . Ок , він каже купуй, вибрали модель разом .
Пішли ми сьогодні погуляти , зайшли в магазин , обрали навушники , на касі кажу чоловікові що мені не вистачає готівки , можеш розрахуватися картою ?
Він просто відходить від каси і каже
- я нічого купляти тобі не збираюся .
А прошу «позич»! Через годину віддам . У відповідь - ні.
Мені так образливо стало , добре що мама проходила повз і заплатила за мої навушники , я через годину вернула їй кошти.
Але я не розумію , чи це нормальне відношення ? Можна було вже подарувати мені це. Я йому і їсти готую і прибираю . А навушники на захотів купляти .
Щоб ви зрозуміли ні квіточки ні гарного слова я зовсім не отримала .
Він просто відходить від каси і каже
- я нічого купляти тобі не збираюся .
Марс атакует• 08 марта 2023
Ой, бред. И мама прям рядом нарисовалась. Сами себе не можете купить, они миллион стоят?
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
Могу , но перед этим не рассчитала с наличкой и мне не хватало
Не їм після шостої• 08 марта 2023
Спільний бюджет і при цьому кожен сам собі купує та позичає? Щось Ви наплутали.. то не спільний бюджет..
Та й чоловік якось.. він точно Ваш чоловік?
Марс атакует• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Цена вопроса?
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
а мама по какому поводу повз проходила?
Я с ней договаривалась встретиться что бы передать подарочек . Город небольшой
Глас_Народа• 08 марта 2023
Наверно, муж знает, что вы не вернете) вот и не одолжил.
Мы ж не знаем как у вас организованы финансовые потоки в семье, может вы и зарплату его забираете и одалживаете у него... безвозвратно)
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Так , мій чоловік . Мені так на душі погано , хочеться плакати і плакати
Ашолюдискажуть• 08 марта 2023
А что значит бюджет общий, а денги Вы у него просите?
Вы на прследние деньги наушники купили? Или почему картой не рассчитались?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 марта 2023
Фу, гидота. В мене чоловік гроші рахує, може і прижимистим бути, але така поведінка це дно. Так вас опустити на рівному місці і чужий не зміг би. Жлоб, ще й бидло. Навіщо такий треба...?
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
У меня зп в 3 раза выше чем у него если уж на то пошло .
Но суть не в этом . Тут дело не в сумме , деньги имеются .
Просто нежелание покупать мне подарок . Принципиально .
Глас_Народа• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
И чем вызвано это принципиальное нежелание покупать вам подарок?
Фрикаделька• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ви ж розумієте, що це проблема не одного дня?
Марс атакует• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Так зачем так унижаться? Вы себя на мусорке нашли?
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ви описали прямо один в один мої почуття . І що мені робити ? Так гидко на душі
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А чого плакати, на фіг його з життя та все. Це ще дітей не має...
Є вже
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
Что значит унижаться ? Тоесть больше не просить никогда покупать?
Фрикаделька• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Опустити його теж. Пс: я думаю у вашому шлюбі немає головного: кохання і поваги. Зберігати нема що(((
Этожзвяздаяегообожаю• 08 марта 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
а мама по какому поводу повз проходила?
Так тож мама троля, вони зараннєє договорились що мама буде повз проходить
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
Цена вопроса?
Цена покупки 8т.
У меня было 6 только
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Що, що - висновки. Такий чоловік навіть спину не прикриє, розраховувати в тяжкі моменти вам не має на кого, це не близька людина що вас любить. У вас за спиною щось непевне і непередбачуване, заздрісне і жлобувате, така мавпа з гранатою. Тікати поки є сили і ви розумієте, що треба
Марс атакует• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
А зачем просить? Нормальный муж дарит просто так, ему приятны эмоции жены. А ваш жлободрон
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Є вже
Тоді тим більше. Воно ще й дитині психіку ламатиме.
bespe4na_mavpa• 08 марта 2023
Для чего создаются такие темы? Невозможно читать такой высерный бред. Или это администрация, чтобы форум не тух?
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
Да . Он сделал это специально . Я теперь понимаю это .
Он не хотел что бы у меня были хорошие эмоции в этот день
Полтавська галушка• 08 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Написали же, маленький город и наверняка один магазин техники в центре где-то
маминаБубочка
• 08 марта 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa